Jump to content
IGNORED

Mali privatni biznis


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    34

  • Caligula

    24

  • Aće

    24

  • rajka

    24

verovatno si i sama svesna toga, ali ako su ti publika punoletnici, možda ne bi bilo loše da proučiš kakvo je tržište u pogledu nemačkog i skandinavskih jezika. usled znamo već čega :fantom: i interesovanje i potrebe za njima su sve veći, pa je to možda kolač čiji bi deo mogla lakše da ugrabiš. a možda i da zauzmeš jednu od startnih pozicija, ko zna.

Edited by Evropejac
Link to comment

sto se tice promocije, trebalo bi da je linkedin uveo mogucnost reklamiranja, a ako je tek na startu nije prezasicen, sto moze biti dobro za odredjenu grupu korisnika

 

s druge strane, facebook je mijenjao algoritam i izgleda da ima namjeru da podstice sponzorisanje postova, pa bi trebalo imati u vidu i dobro targetirano reklamiranje na njemu, inace se teze stize na timelineove, mada mislim da primarna mreza moze da se formira i guranjem bez sponzorstava, uz razvijanje korisnog/simpaticnog tako reci ingejdzing™ sadrzaja (a u toj disciplini, fala bogu, forum moze da pomogne)

Link to comment

s druge strane, facebook je mijenjao algoritam i izgleda da ima namjeru da podstice sponzorisanje postova, pa bi trebalo imati u vidu i dobro targetirano reklamiranje na njemu, inace se teze stize na timelineove, mada mislim da primarna mreza moze da se formira i guranjem bez sponzorstava, uz razvijanje korisnog/simpaticnog tako reci ingejdzing™ sadrzaja (a u toj disciplini, fala bogu, forum moze da pomogne)

Na mojoj teritoriji je počelo to promotivno guranje postova na vrh timeline-ova, slučajno stisnuh promote danas, pa mi ponudio... cini mi se oko 5 e po postu

 

Srećno bilo :)

Link to comment

Znači da se svim silama vratim italijanskom :lolol:

You GO Belch (FSS)!!! FTW

 

ako ti zafali još neko za engleski možda znam nekoga ko može, ti reci, ja pitam...

Edited by Vapad
Link to comment

bas lep flajer, srecno i od mene. 

cini mi se da ne bi bilo na odmet napisati koji jezik je u pitanju.

 

i zastave molicu, sta je jezik bez zastave, nasi ljudi vole zastave   ^_^  -_-

Edited by MancMellow
Link to comment

Puno srece FSS ...Dobro da si nasla tu sherovanu varijantu, tako moji prijatelji sto imaju skolu kreativnog crtanja isto naleteli i odradilo im super...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...