Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

29 minutes ago, Caligula said:

Okacio neko na FB neki poluintervju, zakacio to danas pa sam odustao posle tri prve recenice koje sam gore prepricao.

 

Meni najbolje sto ti cekas da se "oglasi", kao da Noletovo ponasanje godinama unazad i sav ovaj cirkus od pre nekoliko dana nije neka vrsta oglasavanja. Nole Ikona slobodnog sveta :lol: seda sa Vulinom na kanabe, mutav na sve sto se desava u Srbiji. Jelse oglasio oko Vulina? Ili oko onog secenja parcele za njegove terene na 25. maju i ulaska u prostor spomenika? Pa zar smo dotle dosli da ocekujemo mesijanske reci od coveka koji pika lopticu za tenis i ima milionske ugovore sa sponzorima? Da ON rusi sistem i sece granu na kojoj sedi?

 

... pa jebote.

 

Ja, koji ne pratim sport - volim da ga gledam dok igra. Genije. Svaka mu cast. Napisao vec, divim se njegovoj mentalnoj snazi, mogucnosti da se izvuce i kada ocigledno gubi. Ali tu moje postovanje staje. Jer iza toga ide Vulin, Srdjan, sirenje imperije na nas racun, cutanje na diktaturu. edit: ... i otvoreno antivakserstvo u ovo usrano doba gde milioni umiru od virusa.

 

Kapiram ja da ga volis ali ovo je sve samo ne objektivno advokatisanje.

Ne postoji objektivno advokatisanje.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Fins fleet said:

Ovo je ili nesto od ranije izvadjeno iz konteksta, ili fake news. Da se oglasi, sanse nema da ne bi izletelo iz frizidera. Pogotovu sada dok je stvar vruca i turnir jos u toku.

 

22 minutes ago, Max Morlock said:

 


Daj bre... Info level "Slavica iz Bajmoka"

Sent
 

 

 

19 minutes ago, Ted said:

meh.....da je Novak imao neku "sočnu" izjavu pronašao bi je Australski ministar za imigracije, imaginacije, halucinacije i progon fiizičkih lica (kako glasi pun naziv ministarstva), među prijateljima znan kao Alex diskrecija, i ponudio kao dokaz u sudskom postupku

 

pa ljudi spališe internet tražeći "dokaze" i izađoše sa onom bedom 

 

 

 

 

OK, ajmo ponovo - a kakvu izjavu ocekujete?

 

Ne kapiram, sta to treba da izjavi? Da je PCR pozitivan delio deci pehare? Ili da mu je Darija sredila lazni test? Ima li neka treca mogucnost, evo gorim od znatizelje.

 

Leb te jebo, cekamo Noleta da se oglasi - pa oglasili se i reditelj Markovic i arhitekta Bakic i nesrecni Oliver Ivanovic dok je mogao, i Aleksandar Obradovic, i Crni koji se krije od Vucicevih i Vulinovih batinasa dok se ova ikona slobodnog sveta slika sa istima - koga jebeno zabole sta on ima da kaze kada je stvar jasna (napisah par stranica iza) - sjebala ga politika, ista ona koja njegovom ocu ovde u Srbiji pravi imperiju.

 

Neka se vakcinise jbg, samo malo zaboli boc i stvar resena. Ugasio bi ovu temu oko AO iste sekunde.

 

Brate sto stranica oko jedne vakcine.

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • Hvala 2
Link to comment

Brt ajde izbroj do tri. Stavio si mu u usta da je nazvao pučinu ovcama bez mozga jer idu na vakcinaciju i ljudi su ti tražili izvor za taj neki video snimljen u mračnom hodniku i okačen na fejs. Ako ga nemaš, a nije sramota da ga nemaš, nemoj da pomeraš stative ovako blatantno.

 

On jeste rekao da elite i korporacije manipulišu ljudima koristeći strah, a ja to mogu da mu potpišem i pečatiram. Pogotovo jer to nije rekao u kontekstu vakcina nego neke generalne priče o svom mindsetu, pa je objašnjavao zbog čega ne dozvoljava da ga strah sputava.

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Caligula said:

OK, ajmo ponovo - a kakvu izjavu ocekujete?

 

ja ne očekujem nikakvu. mislim nema nikakva naročita očekivanja u tom pogledu. a koliko shvatam nije ni za očekivati bilo kakave izjave dok se AO ne završi.

 

bilo bi lepo i da se na pouzdan način razjasni to oko navodnog falsifikata. loš način za razjašnjenje jeste usmena izjava lica koje je bilo pod sumnjam za falsifikat. to bar nije teško. ako je čovek bio 16. na testiranju bio je u nekoj ustanovi, uzorak je uzeo nekakav lekar, uzrak je lerkar poslao negde, neko je obradio taj uzorak, o tome je izdata potvrda. ima čitav jedan lanac događa koji uključuje žive ljudi čiji je identitet poznat, tako da provera ne bi odnela ni pola dana posla. ja čak verijem da je provera i izvršena, to što nije detaljnije javno saopšteno to je druga stvar.

 

s obzirom da sam jedan deo karijere proveo u organima gonjenja, vrlo mi je poznato koliko spekulacije u javnosti nekada mogu da budu udaljene od istine. ne jednom se desilo da plačem od smeha čitajući razne spekulacije u medijima, a pri tome pouzdano znajući da nemaju baš nikakve dodirne tačke sa realnošću. 

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
21 minutes ago, Caligula said:

 

 

 

 

OK, ajmo ponovo - a kakvu izjavu ocekujete?

 

Ne kapiram, sta to treba da izjavi? Da je PCR pozitivan delio deci pehare? Ili da mu je Darija sredila lazni test? Ima li neka treca mogucnost, evo gorim od znatizelje.

 

Leb te jebo, cekamo Noleta da se oglasi - pa oglasili se i reditelj Markovic i arhitekta Bakic i nesrecni Oliver Ivanovic dok je mogao, i Aleksandar Obradovic, i Crni koji se krije od Vucicevih i Vulinovih batinasa dok se ova ikona slobodnog sveta slika sa istima - koga jebeno zabole sta on ima da kaze kada je stvar jasna (napisah par stranica iza) - sjebala ga politika, ista ona koja njegovom ocu ovde u Srbiji pravi imperiju.

 

Neka se vakcinise jbg, samo malo zaboli boc i stvar resena. Ugasio bi ovu temu oko AO iste sekunde.

 

Brate sto stranica oko jedne vakcine.

 

 

 

 

Ne ocekujem ja ista, niti bi ga ikakva izjava mogla oprati nakon sto je lazirao pozitivan test kako bi igrao na turniru. Ti si zapenio pominjuci neke izjave koje bi stvari iznele na neki novi nivo.

Link to comment
13 minutes ago, Redoran said:

Brt ajde izbroj do tri. Stavio si mu u usta da je nazvao pučinu ovcama bez mozga jer idu na vakcinaciju i ljudi su ti tražili izvor za taj neki video snimljen u mračnom hodniku i okačen na fejs. Ako ga nemaš, a nije sramota da ga nemaš, nemoj da pomeraš stative ovako blatantno.

 

On jeste rekao da elite i korporacije manipulišu ljudima koristeći strah, a ja to mogu da mu potpišem i pečatiram. Pogotovo jer to nije rekao u kontekstu vakcina nego neke generalne priče o svom mindsetu, pa je objašnjavao zbog čega ne dozvoljava da ga strah sputava.

 

 

Au jbt. Evo izbrojao do tri.

 

Dakle, covek se bori protiv korporacija.

 

OK.

Link to comment
6 minutes ago, Fins fleet said:

Ne ocekujem ja ista, niti bi ga ikakva izjava mogla oprati nakon sto je lazirao pozitivan test kako bi igrao na turniru. Ti si zapenio pominjuci neke izjave koje bi stvari iznele na neki novi nivo.

 

Nisam zapenio samo sam rekao da sam ga citava dva dana podrzavao a onda video izjavu o ovcama koju je okacio neki antivakser na FB.

 

Nikakav novi nivo se ne bi desio, Novak je na NOVAX nivou, nema tu sta da se ceka na izjave, to je sasvim jasno. Takve su mu vibracije van terena, nema tu sta pogresno da se shvati.

Edited by Caligula
Link to comment
53 minutes ago, Redoran said:

 

Ima jedan što dve nedelje ništa drugo ne radi. Imajte duše.

Tebi svaka čast, bez zezanja. Maršal je bio tu i pojačano je đubrio topik pa kao da apelujem na njega da uradi suprotno.

Link to comment

Da malo vratimo temu u teniske okvire, dopalo mi se šta je rekla Flavija Peneta na ovu temu (pretpostavljam da je korektno prevedeno):

 

"Nole ima veliku želju da napravi taj rekord, šampioni su takvi, imaju vatru koja gori u sebi, kao Serena Vilijams koja je napunila 40 godina, a ne odustaje. Veliki šampioni nemaju ograničenja ili ih ne mogu prepoznati, u tome je njihova snaga. Pobeda je za njih droga, neodoljiva privlačnost. Da li ste videli šta se desilo čim je dobio vizu? Nole je izašao iz hotela za izbeglice i otišao na trening. Ovako se ponašaju samo oni koji imaju neverovatan fokus na cilju".

 

Mislim da boldovano u nekoj meri objašnjava mnoge Novakove bizarne i boldrikovske odluke, uključujući onu da se zaputi u Australiju. Ima snimak sa treninga dan nakon prve sudske pobede, gde vežba forhend i nakon što zavali lopticu negde kaže sebi: "Ajmo Novače, kako ćemo da pobedimo..." A dan pre toga izašao iz ekstradikcionog pritvora.

 

  • +1 4
Link to comment

rekla je ona jos nesto ... al lako je posle bitke biti general

ima novak priliku to primeniti vec na sledecem grand slemu

naravno, nitko, a ponajmanje atp ce se uzbuditi

 

Do you know what I would have done? Leaving the airport with a visa in my pocket, I would have gone for a good sweat on the central Australian Open, I would have taken a photo with my staff and I would have called a press conference in the largest room: dear Australians, I had come to play tennis, it was not my intention to harm anyone, I am very sorry to have been misunderstood, see you next year ».

 

ceo intervju joj je odlican

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Redoran said:

Da malo vratimo temu u teniske okvire, dopalo mi se šta je rekla Flavija Peneta na ovu temu (pretpostavljam da je korektno prevedeno):

 

"Nole ima veliku želju da napravi taj rekord, šampioni su takvi, imaju vatru koja gori u sebi, kao Serena Vilijams koja je napunila 40 godina, a ne odustaje. Veliki šampioni nemaju ograničenja ili ih ne mogu prepoznati, u tome je njihova snaga. Pobeda je za njih droga, neodoljiva privlačnost. Da li ste videli šta se desilo čim je dobio vizu? Nole je izašao iz hotela za izbeglice i otišao na trening. Ovako se ponašaju samo oni koji imaju neverovatan fokus na cilju".

 

Mislim da boldovano u nekoj meri objašnjava mnoge Novakove bizarne i boldrikovske odluke, uključujući onu da se zaputi u Australiju. Ima snimak sa treninga dan nakon prve sudske pobede, gde vežba forhend i nakon što zavali lopticu negde kaže sebi: "Ajmo Novače, kako ćemo da pobedimo..." A dan pre toga izašao iz ekstradikcionog pritvora.

 

 

Svi to odavno znamo kad je Novak u pitanju, samo jos da ubedimo i ove goste u blatnjavim opancima sa severnih topika. Bice bolje kad opet dodje do tenisa pa se malo provetri ovde. Novak nije dosao dovde dokle je dosao, u uslovima u kojima je dolazio, zato sto je odustajao kad ga natovare sranjem ili sam sebi to uradi bez icije pomoci. Srbija nema mnogo sampiona u individualnim sportovima i tesko joj je da razume sampionski mentalitet, a ovo nase magare ima ultrasampionski mentalitet koji je redak i u svetskim okvirima. Retki su to ljudi. Pogledaj Federera. Napunio je 41, ubijaju ga povrede jer srce hoce a telo klokoce ali i dalje se nada, grize, pokusava, ne da. Svako od nas je pomislio "aman, covece, sta ce ti to koji andrak vise, sta ti vise imas kome da dokazes" i pogresio bi grdno. Oni se odavno ne dokazuju nama vec sebi i to se kod njih nikada ne gasi. U pravu je Peneta, to je droga koja ih puca celog zivota, tesko im je da to puste.

 

Zato niko ne moze da predvidi sta ce Novak sada da uradi, da li ce se vakcinisati da bi nastavio poteru za dodatnim rekordima ili ce prosto da napravi pauzu dok traje ovo ludilo s koronom pa da posle toga nastavi dalje. Taj mozak ce to da odluci sam i sam ce da snosi posledice. Tako je navikao.

  • +1 3
Link to comment

Sto se australijskih prilika tice, voleo bih da vidim kakav je rejting Morisona nakon afere (ovaj danasnji se poredi sa novembrom, a to nije dobar benchmark).

 

Morison je gnjida, ali je prejebao laburiste.

 

Ideja "Rules are rules." "Svi smo jednaki pred zakonom." i tako to nema apsolutno nikakve veze ni sa javnim zdravlje ni sa solidarnoscu. vec je sasvim konzistentna sa idejom da ne mogu tu neki migranti da ulaze u Australiju bez papira i sa idejom "cvrste ruke","law and order" narativom.

 

 

Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Tebi svaka čast, bez zezanja. Maršal je bio tu i pojačano je đubrio topik pa kao da apelujem na njega da uradi suprotno.

Ja sam na ovom topicu ostavio možda 10 postova otkako je ovo počelo, uglavnom vrijednosno neutralnih (ali očigledno nedovoljno za nivo histerije koji vlada) a ispisano je 300 stranica. Tako da hvala ti na tom učitavanju bitnosti mog pisanja.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...