Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

To što će sad na medijskoj lomači završiti Kon, a ne on, dovoljan je dokaz o pogubnom društvenom uticaju.

Koji se lako može ispraviti tako da posluša mog zemu Zeca. Ne boli.

Bit će i dalje antivaksera, ali teže će moći reći "njemu očito niste pravili nikakve probleme, zašto ih pravite meni?"

  • +1 1
Link to comment

cela ova rasprava je u problemu jer deo ljudi smatra da je Novak antivakser, a deo na smatra da nije. tako da deo ljudi uzima kao dokazanu činjenicu za koju drugi deo smatra da ne postoji.

 

u najkraćem, dok se ovo ne raščisti, biće igra gluvih telefona i nepotrebna tenzija 

Edited by Ted
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Ted said:

cela ova rasprava je u problemu jer deo ljudi smatra da je Novak antivakser, a deo na smatra da nije. dako da deo ljudi uzima kao dokazanu činjenicu za koju drugi deo smatra da ne postoji.

 

u najkraćem, dok se ovo ne raščisti, biće igra gluvih telefona i nepotrebna tenzija 

 

A da bi se raščistilo moramo da definišemo šta uopšte taj pojam znači i da on izađe s jasnim stavom, dakle neće se nikad raščistiti :(

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Hermetico said:

Ne mesto, krilo

 

PS Primećujem da čas furaš princip čas verovatnoću, providno

 

Naravno. Onde gde je stvar principa primenjujem princip, onde gde je stvar verovatnoce primenjujem verovatnocu, onde gde je stvar statistike primenjujem relevantne brojke. Sta ti tu nije jasno? To je logika za prvi razred srednje skole.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

 

A da bi se raščistilo moramo da definišemo šta uopšte taj pojam znači i da on izađe s jasnim stavom, dakle neće se nikad raščistiti :(

 

a i sta god da kaze ne bi vredelo, ljudi bi se samo jos vise usancili u ono sto su ranije mislili, pa bolje da nista i ne govori

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

cela ova rasprava je u problemu jer deo ljudi smatra da je Novak antivakser, a deo na smatra da nije. tako da deo ljudi uzima kao dokazanu činjenicu za koju drugi deo smatra da ne postoji.

 

u najkraćem, dok se ovo ne raščisti, biće igra gluvih telefona i nepotrebna tenzija 

A sta je ako je tom uverenju zrtvovao cilj za koji je radio ludacki od 4.godine izivota i priliku koja mu se desila sad i dal ce ikad?

Znaci da bas, bas ne zeli vakcinu nikako, niposto

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Sammael said:

 

A da bi se raščistilo moramo da definišemo šta uopšte taj pojam znači i da on izađe s jasnim stavom, dakle neće se nikad raščistiti :(

 

pa ako to ne možemo onda ništa od diskusije, ostaje samo fajt

 

evo, može se krenuti od toga da li je svako ko nije primio vakcinu (a nema medicinskih smetnji) antivasker?

 

ili je pored navedenog neophodno i još nešto da bi se stavila odrednica antivakser?

 

ako je potrebno, šta je potrebno? 

 

Edited by Ted
Link to comment
28 minutes ago, harper said:

 

Da, velike su sanse da ce Djokovic zauzeti nekome mesto u bolnici. Pogotovo u srpskoj bolnici.

 

a jbg harpere ... velis da je aleja velikanadjokovicev bolnicki krevet nesto drugo u odnosu na orlovacacbolnicki krevet nekog sa manje para

bolnicki krevet je jedan kada ga nema ... a nije da nismo bili u takvoj situaciji ili da nismo culi za takve stvari u vreme pandemije

 

Edited by cedo
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

pa ako to ne možemo onda ništa od diskusije, ostaje samo fajt

 

evo, može se krenuti od toga da li je svako ko nije primio vakcinu (a nema medicinskih smetnji) antivasker?

 

ili je pored navedenog neophodno i još nešto da bi se stavila odrednica antivakser?

 

akao je potrebno, šta je potrebno? 

 

 

ja bih rekao da je antivakser onaj ko javno propagira neprimanje vakcine - radulo, ona luda doktorka sa tvitera sto je bila sa levijatanom, zaboravih joj ime, nestor, itd. onaj ko samo ne primi i cuti o tome, nije antivakser, nolo included.

Link to comment

Vrv se poimanje antivaxerstva razlikuje da li to podrazumeva prozelitizam il ne al, al kad si javna licnost mozda se taj uticaj i drugacije ocitava nego pisanjem avax statusa po fb

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

ja bih rekao da je antivakser onaj ko javno propagira neprimanje vakcine - radulo, ona luda doktorka sa tvitera sto je bila sa levijatanom, zaboravih joj ime, nestor, itd. onaj ko samo ne primi i cuti o tome, nije antivakser, nolo included.

 

znači nije dovoljno samo da nije primio vakcinu, već treba da ima aktivan stav u pogledu neprimanja vakcine, pa podstiče druge na to, propagira njihovu štetnost sa nekakvog aspekta i tako to?

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Morao sam da stucem 3 kutije od jutros brineci da li ce mi neodgovorni Djokovic zauzeti respirator... Taman se oporavio od prejedanja za praznike zbog kog sam fasovao bolnicu 2 dana i sad ovako nacet da brinem zbog neodgovornih koji ugrozavaju zdravlje svih nas.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 

ako je potrebno, šta je potrebno? 

 

 

Ovo bih bas voleo da procitam. Na primer, objasnjenje kako je antivakser neko ko je vakcinisan i vakcinisao je svoju decu. Uzivao bih citajuci ta lomljenja mozgova i savijanja elementarne logike.

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

pa ako to ne možemo onda ništa od diskusije, ostaje samo fajt

 

evo, može se krenuti od toga da li je svako ko nije primio vakcinu (a nema medicinskih smetnji) antivasker?

 

ili je pored navedenog neophodno i još nešto da bi se stavila odrednica antivakser?

 

ako je potrebno, šta je potrebno? 

 

ako je neko primio sve druge vakcine (i, na primer, vakcinisao svoju decu), a ne zeli da primi ovu protiv kovida zbog toga sto sumnja u nacin/ brzinu na koji je ona napravljena, da li je i on antivakser?

harper brzi

Edited by roux senyurt
Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Naravno. Onde gde je stvar principa primenjujem princip, onde gde je stvar verovatnoce primenjujem verovatnocu, onde gde je stvar statistike primenjujem relevantne brojke. Sta ti tu nije jasno? To je logika za prvi razred srednje skole.

Meni baš deluje da miksaš kako tebi paše i mesto da priznaš afekt kao motiv vadiš se na logiku. Pritom te čas kao baš briga a čas te užasava sudbina sveta koje je sve ovo znak. Među manipulativnijim nizovima koje sam ovde čitao, nemoj se ljutiš al tako ja vidim

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...