Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 minutes ago, Valkyrie said:

Presuda očekivana, očigledno Australija i po cenu međunarodne blamaže i skandala neće da presedanom oduzima pravo svojoj izvršnoj vlasti da u pitanjima imigracione politike njena bude poslednja. Skandal i bruka će se zaboraviti jednog dana ali granice ostaju neprobojne ad hoc dozvolicama i vizicama.

Izdrndali su ga žestoko i navukli na tanak led, od posledica koje po njegovu karijeru i život proizađu iz ovoga, finansijski gubitak je najbeznačajniji. Narednih dana ne otvarati portale, soc mreže i dr jer će nivo luđenja probiti plafon. 

Svojom pomirljivom izjavom na kraju sage NĐ je (po meni) prećutno rekao da je i u njegovom interesu da se ovo sve što pre stavi pod tepih, ali očekujem u najmanju ruku da se obrati svojim zilotima da prekinu hajku na treća lica koja ga nikako nisu uvukla u ovu pizdariju.

Od AV ne očekujem da u izbornoj godini pokrene pitanje testova, to će ostati poslastica za Twitter. 

verovatno je savetovan da broji u sebi deset puta do 1000000000000000000000000000000000000 pre nego sto se oglasi u javnosti po bilo kom pitanju. mogu da zamislim kako se oseca covek i sta sve moze da izbljuva posle ovakvog globalnog medijskog linca i izliva mrznje. 

Link to comment

Kao u onom vicu, kad covek sam sebe ujede za mooda onda dobije posebnu snagu.

 

Ako bude pametan, sledi vakcinacija i priprema da uzme sve sto moze da uzme od trofeja. Nema vise slanja srca, poc za slabije plasirane igrace, humanitarizam, nego samo profit i titule. Ima jos par godina pre nego ga sustigne krstenica. Twiter, FB i novine - samo izjave o tenisu i nista vise.

 

#idemo

Edited by x500
  • +1 5
Link to comment

neizmerno mi je zao sto se ovako zavrsilo

novak je izjavom pokazao da je ostao ono sto je bio i dosada ... jedan pristojan momak i pravi sportista

ne verujem da ce da se vakcinise da bi ucestvovao na turnirima na kojima ce vakcina biti uslov da nastupa, mada ne iskljucujem takvu mogucnost ... mozda zelja za jacim nasledstvom u tenisu nadvlada njegov stav o vakcinisanju. mozda je tu ustvari i pitanje da li je to njegov stav ili uticaj nekoga drugoga ... ukoliko nije njegov, mislim da su vece sanse da se vakcinise

nadam se da ce korona da oslabi pa ce sve ovo verovatno biti izlisno

zelim da mu advokati spreme jednu dobru tuzbu i da uzme dobre novce dole, a jos vise zelim da dodatno unisti reputaciju politicara dole

zelim da se bas aktivno ukljuci u ekoloski pokret u srbiji

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Van celog ovog sranja sa Australijom i sprdnje od sudjenja, nadam se da Djokovic ima u svom okruzenju neku pametnu glavu, koja ce pokusati koliko toliko da ga resetuje i da sto uspesnije i dostojanstvenije izgura tenis do okoncanja karijere. Vakcina, fuck PTPA, brnjica na usta familiji i voila. Jedini koga vidim da moze da mu nalupa samare je Vajda.

 

Ja se, naprotiv, nadam da Novak ama bas nista nece promeniti u svojim stavovima i uveren sam da nece. Ako nije savio kicmu sada nema potrebe da to cini ni ubuduce.

  • +1 10
  • -1 3
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Ako je nekoga zanimao Viškov stav o vakcini, kaže da je 3 puta vakcinisan. Govedarica takođe.

 

Moram da priznam da me je jako iznenadila ova informacija

  • +1 1
Link to comment

Tek sad saznajem da je aus državni advokat naveo Konov tvit iz 2020. godine kao argumentaciju potrebe da se NĐu ukine viza. Da li se neko seća zašto je on uopšte objavio tako nešto na Fejsu?

Takođe, bio bih vrlo zahvalan kad bi neko stvai link i do BBCjevog članka/intervjua koji je takođe korišćen kao argument protiv NĐa.

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

i da sto uspesnije i dostojanstvenije izgura tenis do okoncanja karijere. Vakcina, fuck PTPA, brnjica na usta familiji i voila.

 

On je to odavno izvagao i njegov stav po tom pitanju gledamo danima.

Nekim ljudima to su gore stvari po stanje licnog duha nego gubitak titula i novca.

 

 

Edited by Friend
  • +1 1
Link to comment

Pa ništa onda, trkaće se sa turnirima hoće li oni pre zalupiti vrata nevakcinisanima ili će on pre osvojiti taj 21. GS.

 

Takođe neki kažu da ubuduće može imati problema sa vizama za GB i US pošto će u formularu morati da navede da su ga Australijanci odbili tj. poništili mu vizu i da objašnjava zašto.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ja se, naprotiv, nadam da Novak ama bas nista nece promeniti u svojim stavovima i uveren sam da nece. Ako nije savio kicmu sada nema potrebe da to cini ni ubuduce.

Ja to ne vidim kao savijanje kicme, niti vidim (mora da sam slep) neke vanplanetarne stavove. Svoj nacin psihofizickog shvatanja zivota i sporta nije u koliziji sa vakcinom, nema potrebe da se od toga pravi misticizam. I nema svrhe da mi napises kako to Novak shvata, vec sam citao taj tvoj post i sa gro stvari se slazem.

U krajnjem slucaju, njegova karijera je u pitanju, nek odluci kako hoce, samo se bojim da sve ono sto je on (ne ja!) zacrtao da ostvari na sportskom planu sad ima prakticno nepremostivu branu, ako se ne vakcinise.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Tsai said:

 

Moram da priznam da me je jako iznenadila ova informacija

I mene. Što se Novaka tiče, očekuju da za RG i USO ne bude problema zbog vakcine, za W nisu sigurni.

Link to comment
Just now, Tsai said:

Na USO ce sigurno biti problem, pa Irving ne moze da igra u NYC

 

Nisam pažljivo pratio, naveli su razlog zašto neće biti problema uprkos tome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...