Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mislim da je ta priča o Novakovom trudu da se dodvori precenjena.

 

Više je tu (bio) neki detinjasti nagon, impuls, nego neka proračunatost i trud. Uostalom, isto kao i kod ovog Novaka koji viče na publiku.

Edited by Milošica
Link to comment

Ja samo da izjavim da mi je baš cool ovo naduvavanje publike penisom, a još više od toga to što se ni ne trudi da se pravda u fazonu, jbg, provocirali su me dobili su šta su hteli.  :heart:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
15 hours ago, Mil@n said:

Ja samo da izjavim da mi je baš cool ovo naduvavanje publike penisom, a još više od toga to što se ni ne trudi da se pravda u fazonu, jbg, provocirali su me dobili su šta su hteli.  :heart:

 

Upravo, i, ironično, nekako očekujem da Average Schmoe koji sedi u publici više nekako prihvati takav "jebite se" stav umesto onog "volite me, ja sam fini"

Link to comment

Imali smo mnoge velike sportske uspehe i veoma uspesne sportiste i timove, slavne generacije i genijalne pojedince i trenutke koji se pamte… Ipak ovo sto radi Novak to je nesto sto ni u najludjim snovima kao ljubitelj sporta nisam mogao da sanjam da neko nas moze da postigne. Sutra ako bude dosao do tog 20 slema i zakucao se na listu besmrrnih ja stvarno ne znam kako da objasnim srecu i uzbudjenje koje zbog toga osecam. Hvala mu na tome i srecno sampione!

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Srećna godišnjica Novaku i Jeci.

sad vidim na fb tu objavu

pa ona ga na stomaktm navatala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...