Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

pa jel imaš ti neku teoriju?

 

meni je bilo dosta interesantno koliko mu je trebalo da ga puiblika gotivi. skoro pa razredni klovn sindrom. sada ovo sa ciljem da se oseća ta neka ljubav i energija univerzuma...

imho, se tako povezuju

Link to comment

pa ja nemam nikakvu teoriju, kako i da je imam, niti imam informacije, niti sam kvalifikovana

 

ja sam rekla da meni deluje da je pregoreo, to da, tako mi se čini

 

al' da mislim da baš ima dijagnozu, vala i ne mislim

već sam rekla, ne može se postići to što je on postigao, sa dijagnozom

 

a da je hteo da ga vole, pa jeste, takav tip, u tome ne vidim dijagnozu

Link to comment

pa jel imaš ti neku teoriju?

 

meni je bilo dosta interesantno koliko mu je trebalo da ga puiblika gotivi. skoro pa razredni klovn sindrom. sada ovo sa ciljem da se oseća ta neka ljubav i energija univerzuma...

imho, se tako povezuju

 

 

Nikad neću shvatiti tu bolesnu potrebu da te ljudi vole; mene lično ne znam da li je iko voleo u životu, pa šta, volim samog sebe.  :D

Link to comment

Nikad neću shvatiti tu bolesnu potrebu da te ljudi vole; mene lično ne znam da li je iko voleo u životu, pa šta, volim samog sebe.  :D

 

Sportisti su ipak neka vrsta zabavljača, zamisli pevača koji izađe na binu i koliko god dobro da otpeva, publika bude tja ili ga izviždi, a aplauz pokupi predgrupa. :)

Link to comment

Sportisti su ipak neka vrsta zabavljača, zamisli pevača koji izađe na binu i koliko god dobro da otpeva, publika bude tja ili ga izviždi, a aplauz pokupi predgrupa. :)

 

 

Nemam pojma, sećam se kad sam kao klinac pre jedno 25-30 godina gledao kečere, uvek mi je bilo smešno kad je publika nekom zviždala ili pokazivala mržnju, tako da čisto sumnjam da bi meni teško palo, pre bi mi bilo dojaja. :)

 

 

Ali prihvatam da su ljudi različiti, neko je osetljiviji... samo ne mogu da shvatim da neko po svaku cenu želi da ga ljudi vole. Ja se npr. nikad ne bih zahvaljivao publici na US Openu kao Nole posle svega što je doživeo, ali to je njegovo.

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 2 weeks later...

tuzno zaista...od ozbiljnog kandidata za najboljeg ikada do blamiranja protiv anonimusa uz rekreativne nastupe...u samo godinu dana i manje...odgovor ce valjda ostati misterija

Link to comment

Poslao mi jutros ortak sliku svojih sinova (10 i 12.5) sa Noletom, navatao ga na Kopu sinoć... :s_d:

Šokiran sam koliko žgoljavo i mršavo izgleda pored normalnog zdravog deteta... Stariji klinac trenira sa mojim košarku (da ne navodim klub, da ne počne navijačko flejmovanje :P) ali nije nešto visok, čak je niži u timu sa svojih 163-164cm - Djoker jeste bezmalo za glavu viši od njega, ali mu je struk upadljivo, čak bolesno uzak i cela mu je figura u fazonu peščanog sata - široka ramena i na dole sve uže. Nigde kukova.

Link to comment
  • 1 month later...

 

Trijumfom nad Huanom Martinom del Potrom srpski teniser došao je do brojke od 762, koliko je imao i legendarni Pistol Pit.

Prvom sledećom pobedom Novak će izbiti na deseto mesto u istoriji, a prvi je Džimi Konors sa 1.256 pobeda. 

 

Sledi Rodžer Federer sa 1.090, Ivan Lendl sa 1.068, kao i Giljermo Viljas (929), Džon Mekinro (877), Andre Agasi (870), Rafael Nadal (820), Stefan Edberg (801) i Ilije Nastase (776).

 

Novak je ostvario i jedan lep jubilej – pobeda nad Del Potrom bila mu je 300. na turnirima iz Masters 1000 serije, na kojima ima 30 titula.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...