Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Najlogicniji izbor za Novaka u ovom trenutku.

 

Bice Agasi dobar trener. Meni jako drago zbog ove saradnje. Agasi i Beker su mi omiljeni teniseri iz te ere.

Link to comment

Ali Novaku nije kljuc trener, vec neko ko moze da dopre do njega, bio on trener, psihijatar, ljubavnica ili kucni ljubimac.

 

Agasi definitivno moze da ga razmrda, ali ne mora da znaci da hoce.

Link to comment

Ali Novaku nije kljuc trener, vec neko ko moze da dopre do njega, bio on trener, psihijatar, ljubavnica ili kucni ljubimac.

 

Agasi definitivno moze da ga razmrda, ali ne mora da znaci da hoce.

 

Mislim da trenutno ne postoji covek na planeti za kog se moze reci da bi 100% sigurno razmrdao Novaka. Sve ovo mnogo lici na bolest ovisnosti - ako on nije spreman sam sebi da pomogne tesko da tu iko moze ista da uradi.

Link to comment

DAbodW7WAAEQYBC.jpg

 

Super je La Coste ali ovaj dres je mnogo ruzan. Vimbldoski beli bice konacno nesto kupljivo a da nosi Djokovic

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

uvek se pitam jel teniseri imaju neku rec u odlucivanju sta ce obuci. prosto mi je neverovatno da teniseri pristaju na te neke pijacne majice 

 

ovo je horor

Link to comment

uvek se pitam jel teniseri imaju neku rec u odlucivanju sta ce obuci. prosto mi je neverovatno da teniseri pristaju na te neke pijacne majice 

 

ovo je horor

Rekla bih da ne, jer ko bi normalan obukao ono prošle godine, što je Adidas spremio za proleće (zebra print). :puke:

Link to comment

Super je La Coste ali ovaj dres je mnogo ruzan. Vimbldoski beli bice konacno nesto kupljivo a da nosi Djokovic

 

Na drugoj slici deluje bolje:

 

lacoste-3.jpg

Link to comment

Rekla bih da ne, jer ko bi normalan obukao ono prošle godine, što je Adidas spremio za proleće (zebra print). :puke:

 

istina...

 

ja kao igrac na to nikada ne bih pristao

Link to comment

Da  se igrači pitaju valjda bi većina igračica igrala u normalnoj sportskoj opremi umesto u minićima i haljinama  :unsure:

Edited by levi
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...