Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

ubedi sebe da odes na neku "veliku" utakmicu gde se nesto odlucuje ulazak u LS, LE ili nesto slicno. Takodje toplo preporucujem Pionir, za basket, protiv nekog velikog evropskog tima. Nadam se da ces sam da shvatis poentu :)
Ne nužno, posebno ne na teritorijama između Triglava i, hm, Trabzona. Znam da se nekim ljudima nije desilo ništa posle takvih stvari tj. odlazaka na tekme na "ovim prostorima". Ali odi na neku fudbalsku tekmu u Engleskoj ili Italiji i kad zapeva 3/4 stadiona ako ne osetiš ništa, slobodno se prijavi u snajperiste, plaćene ubice, špijune ili tako nešto - nema greške.
Link to comment

Established in 2011 by Matthew and Chris Dent, the SWFC consists of some of the UK's most exciting and experienced creatives. We have brought together around twenty individuals, playing football and working together to create exciting football-inspired projects.Link.cd-home.jpgNa linku Terraces ima vrhunskih fotki. Poput:tumblr_m08g9khZW71r4h9hjo1_500.jpg

Link to comment
Iz kojih to racionalnih razloga voliš bilo šta?
ok, kapiram. i u pravu si.izbacite "racionalno" iz pitanja. ali onda postoji "opasnost" da se piše koješta:tipa"fudbal smisao života..." mislim...kakav bre smisao?možda onom koji šutira loptu pa zbog toga zaradjuje milione...a šta ima od toga neko ko to gleda na tv-u. ja stvarno pitam ozbiljno.ili izjave: "zvezda je život..."koja zvezda? koji igrac, trener, predsednik uprave...?evo vidim simovic kaze da odem na stadion... kapiram ja to: masovna histerija pa te ta atmosfera ponese tad, ali to ne moze (racionalno) objasniti gorepomenute i slicne izjave. u nekim slucajevima to ide do opsednutosti, zar ne? i cini mi se da je cak relativno cesto. e to tek ne mogu da ukapirami uopste ne govorim o huliganima i ekstremistima. to necemo ni da pominjemo uopste.
Link to comment
Ne nužno, posebno ne na teritorijama između Triglava i, hm, Trabzona. Znam da se nekim ljudima nije desilo ništa posle takvih stvari tj. odlazaka na tekme na "ovim prostorima". Ali odi na neku fudbalsku tekmu u Engleskoj ili Italiji i kad zapeva 3/4 stadiona ako ne osetiš ništa, slobodno se prijavi u snajperiste, plaćene ubice, špijune ili tako nešto - nema greške.
:unsure: Jesil bio nekad u Grčkoj na utakmici? Gotivim i ja ostrvski stil ali ono je ludilo neopisivo... Poljud takođe.Bude ponekad i kod nas ok mada gomila sranja remeti užitak. Edited by Arbeitmann
Link to comment

generalno, dekss ima poentu. fudbal je djavolja™ tvorevina kreirana da coveka odvrati od zaista bitnih i smislenih stvari u zivotu. naravno, tu ne mislim na rekreativno bavljenje fudbalom (bilo kojim sportom), vec na besumucno pracenje, simpatizerstvo, navijanje, fanatizam...lepo je sve to, ali ipak ne bi trebalo da bude toliko bitno u bilo cijem zivotu. ipak, u prirodi coveka je da tezi tim nekim niskim strastima, koje dominiraju u vrhunskim (pa i onim skoro amaterskim) sportskim nadmetanjima i to pre svega iz pozicije neracionalnog posmatraca.deluje prosto i ispravno reci da su to nebitne stvari, ali onda dodje neka zvezdina bitna utakmica, reprezentacija na svetskom prvenstvu, olimpijada... i razum tu prestaje da vazi.i da, ima nesto u tom svetskom prvenstvu u fudbalu...

Edited by Psihodelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...