Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

...Daj nam Bože sreće, da se vrate dani,slavni dani naše prošlosti,Miljanić da savez vodi, a Jocković takmičenjei da Babarogić bude zadužen za suđenje...

Link to comment

Dobro, za RSB fanove me ne čudi, ali se nadam da ima normalnih ljudi koji su svesni da melodiju te buđave pesme nisu smislili četnici sever, već da se radi o poznatoj pesmi kojoj su četnici sever nalepili reči, te da konsekventno pijanisti iz Njujorka ne sviraju nužno u Lukićevu čast.Ili možda očekujem previše...

Link to comment
Dobro, za RSB fanove me ne čudi, ali se nadam da ima normalnih ljudi koji su svesni da melodiju te buđave pesme nisu smislili četnici sever, već da se radi o poznatoj pesmi kojoj su četnici sever nalepili reči, te da konsekventno pijanisti iz Njujorka ne sviraju nužno u Lukićevu čast.Ili možda očekujem previše...
Previše:
Kad bi ameri znali cija je pesma gurali bi knedle :D
ako iko zna ime ovog restorana ja ga molim neka napise pa da oddem ovo i uzivo da cujem unapred hvala
Svaka cast majstore! Bilo kuda Zvezda svuda!
Poštovanje DO NEBA!!! Samo što se nisam rasplakao..
Link to comment
Dobro, za RSB fanove me ne čudi, ali se nadam da ima normalnih ljudi koji su svesni da melodiju te buđave pesme nisu smislili četnici sever, već da se radi o poznatoj pesmi kojoj su četnici sever nalepili reči, te da konsekventno pijanisti iz Njujorka ne sviraju nužno u Lukićevu čast.Ili možda očekujem previše...
pa nije u Lukićevu. u Stefanovićevu
Link to comment
tvorci i zastitnici srpstva rutinski smatraju da u svojim redovima imaju binickog i mokranjca futu i zlaju.
i ne idu fijakerom na gostovanja kao severna gospoda, nego stočnom zapregom <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...