Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

cica-v.jpgSandra Partizan Jovanović za „Alo!“Lično sam proverila, IVANOV NIJE GEJ!Petak - 15.07.2011„Ivan Ivanov nije gej“, potvrdila je u razgovoru za „Alo!“ Sandra Partizan Jovanović, vatrena navijačica šampiona Srbije u fudbalu, i tako demantovala spekulacije koje su se početkom leta pojavile u makedonskim i našim medijima.Ova plavuša je rešila da se još jednom „žrtvuje“ za crno-bele, pa je isprobala Bugarina, koji od ovog leta predstavlja okosnicu poslednjeg bedema pred golom Vladimira Stojkovića.- Jeste da je malo pederkast, ali verujte mi - Ivan voli žene! Mislim, bar je mene voleo - kroz smeh nam priča Sandra.Jovanovićeva i Ivanov upoznali su se preko „fejsbuka“, samo dva dana nakon što je Bugarin došao u Humsku.- Poslala sam mu zahtev za prijateljstvo i on je prihvatio. Posle dve-tri rečenice dogovorili smo se da se vidimo kod njega u stanu u Novom Beogradu, kod „Arene“, a kako i šta je dalje bilo vidite na slikama - u istom tonu nastavlja Sandra.Jedna od najatraktivnijih simpatizerki crno-belih ne libi se da priča i o detaljima...- Mogu da vam kažem da ima velikog „pitona“ među nogama i da uopšte nije loš u seksu - zaključak je mlade Beograđanke.M. LončarEto i to je reseno! :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
How football helped me to live with depressionA lifetime following Spurs may not sound like a recipe for happiness. But John Crace never feels safer, calmer and so free of worries than when standing in the middle of a football crowd. He explains why in this extract from his new book
Lepša strana navijanja
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...