Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

31 minutes ago, mustang said:

Stavila sam ga na kruz, samo sam volan drzala 

Al nisam stala 3sata, verovatno je zbog toga onda

 Ma jok. Zna auto da vozis sa upaljenim kratkim svjetlima, a razdanilo se.  :Jova:

Link to comment

Od 15 časova na pumpama u Srbiji litar evrodizela koštaće 217,50 dinara, dok će litar benzina BMB 95 biti 177 dinara.

 

Cena dizela neće biti promenjena u odnosu na prošlu nedelju, ali će benzin pojeftiniti za tri dinara.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam lease do avgusta a lexus vec poceo da zove da otkupe auto iako sam kupila od brokera a ne od njih.  U ugovoru piše posle avgusta da dugujem jos 20k ako zelim da ga zadrzim. 

 

I sad sam isla da menjam ulje, pa su me tamo zaskocili da menjam za nov nx250 koji je tehnicki isti kao nx300 ali su ga nasminkali. Od spolja mi se svidja kako izgleda al unutra ne. Ima ona bolesnicka sedista sa rupicama (za ventilaciju, al to mi bas cheap izgleda) i taj ceo deo gde je tabla, al bas ceo deo, nista mi se to ne svidja. Nema pad komandu za monitor, nema mali deo sa ogledalcetom gde drzim sitnice, zovem ga koka stek jer ono ogledalce ko za sitnjenje koke sluzi:lolol:, sve se nekako seljacki presijava a ja volim mat i chrome...

 

Cim sam otvorila vrata rekla sam jok, naravno oni dosadni. Rekla sam da bih jedinu utehu nasla ako bi mi dali hibrid do $400 mesecno. Sad placam $350.  

 

Nisam pametna sta da radim.

 

Imam skoro 16500 milja a maksimum je 30000 do avgusta. Ja necu vise od 3000 milja stucati do tada maksimum 

 

@Peter Fan sta bi ti uradio? 

Bas volim unutrasnji izgled mog auta. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Imam lease do avgusta a lexus vec poceo da zove da otkupe auto iako sam kupila od brokera a ne od njih.  U ugovoru piše posle avgusta da dugujem jos 20k ako zelim da ga zadrzim. 

 

I sad sam isla da menjam ulje, pa su me tamo zaskocili da menjam za nov nx250 koji je tehnicki isti kao nx300 ali su ga nasminkali. Od spolja mi se svidja kako izgleda al unutra ne. Ima ona bolesnicka sedista sa rupicama (za ventilaciju, al to mi bas cheap izgleda) i taj ceo deo gde je tabla, al bas ceo deo, nista mi se to ne svidja. Nema pad komandu za monitor, nema mali deo sa ogledalcetom gde drzim sitnice, zovem ga koka stek jer ono ogledalce ko za sitnjenje koke sluzi:lolol:, sve se nekako seljacki presijava a ja volim mat i chrome...

 

Cim sam otvorila vrata rekla sam jok, naravno oni dosadni. Rekla sam da bih jedinu utehu nasla ako bi mi dali hibrid do $400 mesecno. Sad placam $350.  

 

Nisam pametna sta da radim.

 

Imam skoro 16500 milja a maksimum je 30000 do avgusta. Ja necu vise od 3000 milja stucati do tada maksimum 

 

@Peter Fan sta bi ti uradio? 

Bas volim unutrasnji izgled mog auta. 

 

 

Ako ti je auto sa samo 17k milja, a dugujes na njemu samo $20k, onda je to po meni no-brainer da ga zadrzis. I kad si ga uzela, rekao sam ti da je leasing zadnja stvar koju bi ja uradio. 

 

Leasing ima smisla samo ako imas ultra disposable income.

Link to comment
2 hours ago, Peter Fan said:

Ako ti je auto sa samo 17k milja, a dugujes na njemu samo $20k, onda je to po meni no-brainer da ga zadrzis. I kad si ga uzela, rekao sam ti da je leasing zadnja stvar koju bi ja uradio. 

 

Leasing ima smisla samo ako imas ultra disposable income.

 

Znam. Al ja nisam htela da vise bude vlasnik vozila jer sam plakala kad sam prodala moju mazdicu tributić. I da se emotivno ne bih vezala i drkala se sa mehanicarima (iako sam mog josefa volela, al su mi kod njega na kraju ukrali catalytic converter jer ga je verovatno preko noci ostavio na ulici) ....zato sam se odlucila na lease i da ne budem vlasnik. 

 

Okej, utefterila sam da bi ti zadrzao. Hvala!  

 

Volela bih da mogu da gledam racionalnije stvari, kao ti eto na primer za ovo.

Link to comment

Kako "Blic Biznis" saznaje, litar evrodizela će od danas od 15 časova do sledećeg petka u isto vreme na pumpama maksimalno koštati 216 dinara za litar, a benzin evropremijum BMB 95 za najviše 175 dinara za litar.

Link to comment
  • 2 months later...
On 18.12.2022. at 21:28, Milosh76 said:

...
Moje gorivo, moja cena... Ako neko hoce da plati, koga boli uvo kolika je cena!


Drzavu treba da zanima ugovor i porez, sve ostalo im je nebitno.

 

(malo sam prepravio milosev originalni post sa teme o ogranicavanju cene rente i stanova)
Sramota sta nam radi drzava !!!

Link to comment
  • 2 months later...

U Hrvatskoj... Benzinsko gorivo će se prodavati po 1,39 evra za litar, što je smanjenje od 0,01 evra, dok će cena dizela biti 1,34 evra za litar, odnosno manje za 0,06 evra.

To je za benzin 164 dinara i 158 za dizel.. kod nas je 12 din skuplji, a dizel je 30 dinara skuplji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...