Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

sa stanovista novakove forme takav ishod je potpuno moguc, ali mene brine nesto pozitivno ovog puta, a to je niz uzastopnih pobeda sto na neki nacin implicira da mu mora doci kraj u skorije vreme, pa se nadam da to nece na bas ovom turniru.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

sa stanovista novakove forme takav ishod je potpuno moguc, ali mene brine nesto pozitivno ovog puta, a to je niz uzastopnih pobeda sto na neki nacin implicira da mu mora doci kraj u skorije vreme, pa se nadam da to nece na bas ovom turniru.
Zasto bas na ovom turniru? :D IW je prvi turnir iz americke serije, u kosturu je 96 igraca i iznenadjenja su cesta i vrlo moguca. Prosle godine ga je uzeo Ljubo ako se ne varam. Moze lako da se desi da se i Novak i Fed okliznu pre polufinala. Proslo je, koliko, tri meseca otkako je Novak izgubio svoj poslednji mec i za ocekivati je da ce konacno da naleti na nekog ko je on fire, a mogucnosti su od cetvrtfinala vrlo otvorene (Rodik, Federer, Nadal) za to. Ipak, kao sto rekoh ranije, ako se Novak ne oklizne do tog meca sa Rodikom ima najvece sanse od svih igraca na turu da osvoji turnir. Rekao bih da ce se taj Poraz Koji Mora Doci najverovatnije dogoditi u ranoj fazi turnira u Majamiju.
Link to comment

pa zato sto bi bilo super da ima sto duzi winning streak naravno, sto rezultatski, sto za samopouzdanje u narednim mecevimaa i zato sto bi eventualno mogao od fekijevog kucanog statement-a da napravi konfete one more timenaravno, necu biti nezadovoljna ni ako tako ne bude, ali bilo bi lepo da ovaj kvartal zakljuci sa totalnom dominacijom, a onda lagano svoje misli okrene rg-u

Edited by Afterburner
Link to comment
I jos jedno pitanje: jesam ja lud ili ove godine IW traje duze nego inace. Nesto mi nije u memoriji da je ranije trajao 12 dana :unsure:
Zapravo, čini mi se da i nije bilo tako davno kada je turnir trajao jednu nedjelju, a onda su po uzoru na Majami (koji je, a ne Indijan Vels, proglašavan za 5 gren slem, mada je to svakako nebuloza) produžili na dvije, čime je mart postao ubjedljivo najdosadniji mjesec u teniskoj godini. Spori beton je smrt za tenis.
Link to comment

Janko krenuo jako, ali nije iskoristio svoje sanse za brejk. Zato Kveri jeste.edit: Janko izgubio 6:4 6:4. Ceo mec je odigrao na onaj njegov bezvoljni nacin.

Edited by Timmy
Link to comment
Ispao Marej u 2 seta od nekog Younga.p.s. hvala na odgovorimaedit: ispade i sampion Ljubo, iako je dobio Del Potra prvi set.
A, pa to je nekadasnja velika nada Donald Young! On tako pravi sporadicna sranjca vec 2-3 godine ako se ne varam ... kad se dodje na taj americki beton, tu nikad ne znas ko ce da bljesne od njihovih 30 igraca koji prakticno igraju samo na toj podlozi.Sto se tice Janka - no comment. Jednostavno svako od nas je covek takav kakav jeste.
Link to comment

Troicki poslao kuci australijskog samoreklamera sa sve njegovom wild kartom.Lik koji je prenosio mec Isner - Melo na Sportklubu je neverovatan degenerik koji s tenisom blage veze nema. Jebem ti prenose turnira nasih televizija kad vecinu meceva moram da odgledam bez tona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...