Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Ovo bese najbrze ever?
premature ejaculation... taman je tako ispalo... kao da nije igrao protiv Pederera, tako je mec izgledao. ako nastavi ovako, ima da slinimo kada NJole i Nadal krenu da peru po sljaci. vec vidim ponavljanje polufinala Madrida samo sa drugacijim ishodom :D
Link to comment

101 kurs odrza novache i to ubrzaniFeki kao i obicno arogantno misli da sa baselinea moze da parira. Cak se ni u drugom setu nije opametio i probao drugi pristup. Otpravljen je tim pre.novak se totalno uravnotezio igracki, surovo je bilo. u svim elementima igre pokazao je nadmoc. Meni se ustvari najvise dopao pristup, toliko drugaciji od dosadasnjih meceva koji su vodili ka finalu. Moc jednog takvog regrupisanja imaju sampioni.Ajmo jankela, obraduj nas i ti prvom atp titulom

Link to comment

sta kaze goat ovim povodom

“I must have felt like Davydenko felt in Doha,” he said. “You never really get into the match. If you do, you have no cushion. You just feel like even though you might be in the lead or get yourself together, it’s still never safe.”
cool.gif
Link to comment

Ali samo do Wimbldona, jer oni tamo dodaju bodove sa trave i od pre dve godine, pa ce Novak tada i ako bude 2. u rankingu biti 3. nosioc.Ovo je moguce da izbegne samo ako odradi Ameriku i sljaku tako da pobegne Federeru otprilike 2000 poena. Mrzi me da proveravam, ali cini mi se da su prosle godine ovaj deo sezone podjednako ocajno odradili, tako da brane slican broj bodova. Znaci da mora osvoji 2000 poena vise od Federera u tom periodu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...