Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

S obzirom da je i sunce granulo konačno, mogao bi i General M. da se vrati na PDF.Em što kreću Mastersi, em obećavaju opak tenis.Daklem, "5. Grand Slam", BNP Paribas Open, Indian Wells, obično, najvetrovitije mesto gde se igra vrhunski tenis.Titule brane JJ i Ljubičić.Kvalifikacije su odigrane, ždrijebovi su ovde: Muški i Ženski singl.Ukratko, Novak i Rodja na jednoj, Marej i Nadal na drugoj strani, dakle sve po starom.Troicki 16. nosilac, ide na Novaka u 1/8 finala (obojica slobodni u prvom kolu), Tipsa sa druge strane u Marejevom delu žreba, prvi protivnik Nemac Kamke 68. po renkingu.JJ i Ana, takodje slobodne u prvom kolu, idu jedna na drugu u 1/8 finala, obe u delu žreba sa Klajsters, nešto kao i na AO. U drugom kolu igraju sa Vandervege (JJ) i Date-Krum (Ana)Bojana u drugom delu žreba, prvi meč sa mladjom Radvanskom, inače u delu žreba sa Azarenkom.Ana i JJ igrale sinoć dublove, Ana sa Andreom Petković (izgubile 2:1), JJ sa malom Pavljuščenkovom, dobile Duševinu i Makarovu sa 2:0Odmah u prvom kolu meč 2 rekonvalescenta, Del Potro i Stepanek, to može da bude zanimljivo.B92 je otkupio prava za sve Masterse, 1 enormous :Hail: iako koliko može da se vidi u programskoj šemi, kreću tek od ponedeljka i verovatno će biti fokusirani isključivo na naše.

Link to comment
B92 je otkupio prava za sve Masterse, 1 enormous :Hail: iako koliko može da se vidi u programskoj šemi, kreću tek od ponedeljka i verovatno će biti fokusirani isključivo na naše.
Kakva je situacija sa sportklubom i prenosom mastersa, kako ovo na njih utiče? Siguran sam da su najavljivali prenose i u ovoj godini. Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Ne znam, ali verovatno uopšte ne utiče na SK. To je verovatno neki paketić gde će biti koji meč naših + polufinala i finale. Meni dovoljno, u smislu da ne moram za te najbitnije mečeve da jurim strimove. Za ove druge, mi dodje kao i da nisu otkupili. Bonus što će komentator biti neka zamlata, al to manje-više

Link to comment

ja bih opet malo smarao.Bojana je pogodite odakle - iz borchesecam se njenog caleta koji je bio brutalno dobar igrac malog fudbala, uvek smiren, pravi fer plej igrac, ali fanatik i borac i dobar lik pre svega - Makiburaz i ja smo ga gledali kad smo bili klinci a i celu tu njegovu ekipu i oni su nam bili lokalni idoli. a sto je naludje, ekipa sa kojom su bili najljuci rivali je bila ekipa tadasnjih nabildovanih dizelasa koji su svi do jednog sada kriminalci. neki su sad u zatvoru, neki jos operisu po italiji a neki uteruju dugove po borci.kakve su to tekme bile, bilo je i tuca sa njima, potezanja pistolja, brutalnih startova, a Maki i ekipa na druga strani - mirni i normalni ljudi koji su samo sabijali fudbal i pokusavali da ih ovi ne ubijuda sam reziser film bi pravio o ovome, posto ima sve potrebne elemente.kada sam cuo da je Bojana njegova cerka odusevio sam se. ako je na tatu bice dobra

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...