Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Maloletnicima je već zabranjena prodaja alkohola.Idemo ponovo. Ovog puta ne možemo imati Ustavni sud na svojoj strani, ostaju druga (neinstitucionalna) rešenja.

Link to comment
Током примене претходне одлуке, драстично се смањио број људи којима се указује помоћ због алкохолисаности од 22 до 6 сати ујутру. Исто тако, за више од 40 посто се смањио и број делинквената који су неко дело починили под дејством алкохола, а драстично је био смањен (преко 25 одсто) и број малолетника који су починили неко такво дело под дејством алкохола.Ovo je argumentacija (sa pejsijevog linka) na koju se poziva grad pri donosenju odluke. Da li je statistika tacna ili nije i odakle im to ne znam
A zar inače nije zabranjena prodaja alkohola maloletnicima u bilo koje doba?
Link to comment

Ne kapiram njegovu logiku, i stvarno mi nije jasno sta mu ovo donosi sem toga sto ce gomilu mladih apstinenata i belih listica da potera da glasaju za opciju "Samo da ne ostane Djilas"Jedino ako nije imao neki lukrativni dogovor ispdo zita sa velikim trgovinskim lancima koji inace rade do 22h pa mora da ga ispostuje posto poto.

Link to comment
Током примене претходне одлуке, драстично се смањио број људи којима се указује помоћ због алкохолисаности од 22 до 6 сати ујутру. Исто тако, за више од 40 посто се смањио и број делинквената који су неко дело починили под дејством алкохола, а драстично је био смањен (преко 25 одсто) и број малолетника који су починили неко такво дело под дејством алкохола.Ovo je argumentacija (sa pejsijevog linka) na koju se poziva grad pri donosenju odluke. Da li je statistika tacna ili nije i odakle im to ne znam
Ja mislim da je najbolje potpuno zabraniti konzumiranje alkohola. Statistika će pokazati da je tako najbolje.
Link to comment
Pa jebem vam mater vise da vam jebem u picku bezobraznu, bahatu i bandoglavu.Jedva cekam lokalne u Beogradu, ima da zaokruzim SNS i da pevam od srece.
+1da li je djilas postao idiot ili je resio da se politicki samoubije u gradu zaista ne znam. eto, ko bi rekao, uvek dodje ta jedna kap koja prepuni casu :Dtakodje i da dodam
Ja mislim da je najbolje potpuno zabraniti konzumiranje alkohola doneti odluku da Lazarevac nije vise beogradska opstina. Statistika će pokazati da je tako najbolje.
mislim ako se pocelo vec sa zajebavanjem pa sto da ne Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...