Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

Pa kako uvedeš zabranu pića posle 22h, pa vidi kakva je slatkica kad popije:

Ali gradonačelnik Beograda to ne zna. Njega ne radi Lily Allen. Njega rade cice zadužene za evropske integracije, za odnose sa javnošću. Cice koje brine Ustav, cice iz upravnog odbora za nekakva pitanja, cice iz uprave vodovoda, cice iz elektrane, cice iz proizvodnje, cice iz sektora za mnoga kao pitanja.Jebiga.
Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Protest pokreće revolitrani naroda, bez stranaka i stranačkih obeležja. Vrlo prosto i jednostavno, dođite na protest da zajedno direktno demokratski odlučimo šta i kako ćemo dalje, šta nam je činiti.
Volim što su osmislili događaj. Živo me zanima kako izgleda to direktno demokratsko odlučivanje, skupiće se njih nekoliko pa će glasanjem da odluče u koju će baštu na piće?
Link to comment

Pa dobro, doca objasnio. Ako si otisao po pivo na trafiku onda si alkos koji se vec napio pa sad hoce jos, a ako si u kaficu platio isto pivo 3 puta vise onda si kul i trezven lik.Kada bi potrajao jos malo Djilas bi verovatno uveo da je ok biti pijan ako sa sobom nosis fiskalni racun koji pokazuje da si pice kupio u ugostiteljskom objektu a ne na trafici.

Edited by pavllle
Link to comment
Zamislite samo da ukinu Studio B, jedinu gradsku televiziju. Pa mi bi svi ostali kolektivno neinformisani.
simpatičan i objektivan yt kanal. pretplatiću se kako bih u budućnosti više doprineo diskusijama o beogradu.
Link to comment
Zamislite samo da ukinu Studio B, jedinu gradsku televiziju. Pa mi bi svi ostali kolektivno neinformisani.
+1ja se navukao na Moju polisu i Miroslava Alavanjuhttp://youtu.be/dDbugUpOHHc
Link to comment

ne treba sad tu stati, nek zabrane pljuge posle 21h. izadju deca u grad i svako sabije po paklu, ovako lepo sednu negde pa njih 10 podeli jedan tompus...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...