Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Ironicno, mislim da ce onda posledica upravo biti ono protiv cega je kobojagi djilas preduzeo ove mere - gomila alkoholisane omladine po ulicama.
mislim da za gomilu alkoholisane omladine ne moze biti kriv kobajagi djilas. ta deca imaju i roditelje. teorijski :unsure:sad, to sto on voli da preregulishe sistem, to je drugi problem. zakachice se za neshto drugo...
Link to comment
Ironicno, mislim da ce onda posledica upravo biti ono protiv cega je kobojagi djilas preduzeo ove mere - gomila alkoholisane omladine po ulicama.
Ja to baš primetio sinoć i danas. Gomila pijanih klinaca od 10 do 17 godina, sinoć oko 11 njih oko hiljadu prolazi kroz V. Stepe i peva Makarenu.
Link to comment

Sta ja propustam :(Ma ne kazem da ce biti navala al ako dozvolis kupovinu alkohola a istovremeno zabranis odlazak u kafane logicna posledica je vise pijanstva po drugim mestima.

Link to comment

nije zabranjen odlazak u kafane, kafana moze do radi do zore, ali ako je kafana u stambenoj zgradi, onda do 12. i ljudi koji imaju nesrecu da zive u tim zgradama imaju dusu.

Edited by darling
Link to comment
Ja to baš primetio sinoć i danas. Gomila pijanih klinaca od 10 do 17 godina, sinoć oko 11 njih oko hiljadu prolazi kroz V. Stepe i peva Makarenu.
ko da sam ih ja rodila!
Link to comment

nemoš djilasa zajebati, promeniće zakon i onda će biti u skladu sa ustavom :blink:

Odluke Ustavnog suda se ne komentarišu, one se naravno primenjuju. Razgovarao sam danas sa ministrom Rasimom Ljajićem, uputićemo predlog izmene Zakona o trgovini koje će lokalnim samoupravama omogućiti da donose takve odluke i da one u potpunosti budu u skladu sa Ustavom", rekao je Đilas.
Link to comment

Koliko mu je samo povredjen ego a siguran sam da je i sam ovo ocekivao i isto tako nemam ni mrvu sumnje u to da ce on zaista i dalje rovariti u korist te zabrane i to gotovo iskljucivo zbog licne sujete. Srecom ne vidim zasto bi mu nova Vlada ili Rasim izasli u susret po tom pitanju a bez njih moze samo da kuka sto se zabrana i sirih ovlascenja tice.

Link to comment

Mislim da ni Djilas da je na vlasti DS ne bi isao toliko daleko da menja Ustav. Tako da mu jedino preostaje da predlaze Vladu tj Rasimu da usvoje novi zakon da i ukazuje™ na korisnost koju taj zakon moze da donese.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...