Jump to content
IGNORED

Majstor u kući

nesha taxista

Recommended Posts

Mogu ti reci da si nevidjeno ubola jer je taj zid, i to bas na recenom mestu, napala zesca vlaga, i sad ima metar sa metar raznobojni hepening

• 2 years later...

Jel ima neki drugi topic gde se raspitujemo za majstore, ili može ovde?

Treba mi majstor za etažno grejanje starog tipa (dakle nema nikakve elektronike, samo kazan, ventili, termostati itd.) da ga prekontroliše pred zimu. Radio je ali nešto kao da je sobni termostat (ili ono na šta je on povezan) zezao, pa uključi čim temperatura padne na recimo 16 stepeni, ali neće posle duuuugo da isključi grejač. Dakle, majstor za grejanje ali električar a ne vodovodžija.

8 hours ago, JakeBlues said:

Jel ima neki drugi topic gde se raspitujemo za majstore, ili može ovde?

Treba mi majstor za etažno grejanje starog tipa (dakle nema nikakve elektronike, samo kazan, ventili, termostati itd.) da ga prekontroliše pred zimu. Radio je ali nešto kao da je sobni termostat (ili ono na šta je on povezan) zezao, pa uključi čim temperatura padne na recimo 16 stepeni, ali neće posle duuuugo da isključi grejač. Dakle, majstor za grejanje ali električar a ne vodovodžija.

Probaj i na ovoj temi

• 2 months later...
  • 5 months later...

da li je neko skorije video ovakvu česmu negde u beogradu /u prodaji/

slavina-bastenska-sa-dva-ispusta-12.jpg

treba mi dupla jer na jednu ide crevo za zalivanje a drugom ide voda kojom peremo noge od peska sa plaže

jebem mu mater, juče sam se zabo u okov na bežaniji jer imaju na sajtu

a tamo bi bolje prošao da sam tražio 10 s lukom ili vasinu tortu, ni čuli ni videli

sad idem do si komerca u kraju ali mi je jača strepnja nego nada

tako da ako neko vido neka kaže

ne može naručivanje iz kruševca i slične fore, em nemam vremena, em moram da je s oproštenjem podržim u ruci i vidi kako radi/dihtuje, curenje stop

5 minutes ago, Eleniko said:

da li je neko skorije video ovakvu česmu negde u beogradu /u prodaji/

slavina-bastenska-sa-dva-ispusta-12.jpg

treba mi dupla jer na jednu ide crevo za zalivanje a drugom ide voda kojom peremo noge od peska sa plaže

jebem mu mater, juče sam se zabo u okov na bežaniji jer imaju na sajtu

a tamo bi bolje prošao da sam tražio 10 s lukom ili vasinu tortu, ni čuli ni videli

sad idem do si komerca u kraju ali mi je jača strepnja nego nada

tako da ako neko vido neka kaže

ne može naručivanje iz kruševca i slične fore, em nemam vremena, em moram da je s oproštenjem podržim u ruci i vidi kako radi/dihtuje, curenje stop

identična