Jump to content
IGNORED

Majstor u kući


nesha taxista

Recommended Posts

Mogu ti reci da si nevidjeno ubola jer je taj zid, i to bas na recenom mestu, napala zesca vlaga, i sad ima metar sa metar raznobojni hepening

Link to comment
  • 2 years later...

Jel ima neki drugi topic gde se raspitujemo za majstore, ili može ovde?

 

Treba mi majstor za etažno grejanje starog tipa (dakle nema nikakve elektronike, samo kazan, ventili, termostati itd.) da ga prekontroliše pred zimu. Radio je ali nešto kao da je sobni termostat (ili ono na šta je on povezan) zezao, pa uključi čim temperatura padne na recimo 16 stepeni, ali neće posle duuuugo da isključi grejač. Dakle, majstor za grejanje ali električar a ne vodovodžija.

 

Link to comment
8 hours ago, JakeBlues said:

Jel ima neki drugi topic gde se raspitujemo za majstore, ili može ovde?

 

Treba mi majstor za etažno grejanje starog tipa (dakle nema nikakve elektronike, samo kazan, ventili, termostati itd.) da ga prekontroliše pred zimu. Radio je ali nešto kao da je sobni termostat (ili ono na šta je on povezan) zezao, pa uključi čim temperatura padne na recimo 16 stepeni, ali neće posle duuuugo da isključi grejač. Dakle, majstor za grejanje ali električar a ne vodovodžija.

 

 

Probaj i na ovoj temi

Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 months later...

da li je neko skorije video ovakvu česmu negde u beogradu /u prodaji/

 

slavina-bastenska-sa-dva-ispusta-12.jpg

 

 

treba mi dupla jer na jednu ide crevo za zalivanje a drugom ide voda kojom peremo noge od peska sa plaže

 

jebem mu mater, juče sam se zabo u okov na bežaniji jer imaju na sajtu

 

a tamo bi bolje prošao da sam tražio 10 s lukom ili vasinu tortu, ni čuli ni videli

 

sad idem do si komerca u kraju ali mi je jača strepnja nego nada

 

tako da ako neko vido neka kaže

 

ne može naručivanje iz kruševca i slične fore, em nemam vremena, em moram da je s oproštenjem podržim u ruci i vidi kako radi/dihtuje, curenje stop

Link to comment
5 minutes ago, Eleniko said:

da li je neko skorije video ovakvu česmu negde u beogradu /u prodaji/

 

slavina-bastenska-sa-dva-ispusta-12.jpg

 

 

treba mi dupla jer na jednu ide crevo za zalivanje a drugom ide voda kojom peremo noge od peska sa plaže

 

jebem mu mater, juče sam se zabo u okov na bežaniji jer imaju na sajtu

 

a tamo bi bolje prošao da sam tražio 10 s lukom ili vasinu tortu, ni čuli ni videli

 

sad idem do si komerca u kraju ali mi je jača strepnja nego nada

 

tako da ako neko vido neka kaže

 

ne može naručivanje iz kruševca i slične fore, em nemam vremena, em moram da je s oproštenjem podržim u ruci i vidi kako radi/dihtuje, curenje stop

identična

Link to comment
On 28. 6. 2021. at 10:18, gospa buba said:

zalepi cvetic brate cry.gif

bukvalno. meni su okrechili kancelariju pre par godina, posle prve grejne sezone je pola zidova nabubrilo i sljushtilo se, tako da cu da zalepim cele bukete cvetica [emoji38]ol:


(ja sam tako na nekom beogradskom faksu na konferenciji skidajuci poster odvalila korektan komad novorenoviranog zida. i nishta, zalepila cvetic hihi.gif )

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

 

 

Kada bi ste znali koliko nas majstore nerviraju ti kineski stikeri,sto odvaljuju i boju i glet,pa onda majstore ako moze da se popravi nije strasno.

Ne znam koji moj lepite sve i svasta po zidovima :D.

Ovih dana imam mulu sa flomasterima i bojama na zidu nece i ne moze ni blokatori da ih prekriju da ne izbijaju.

Edited by Блок_64
Link to comment

kako se zove neka tekućina iz tube koja se stavlja zajedno sa kudeljom kada se spaja ventil ili slavina sa navojem na cevi, da ne bi curila voda tu. video negde na netu pa sad ne mogu da nađem a setio sam se da to koristi i moj vodoinstalater na ostrvu kome pokušavam da smanjim boravak u mojoj kući tj placu.

Link to comment

Приликом селидбе расклопио сам трокрилни ормар, то јест момци који су радили селидбу, то сам платио око 1500 дин пре 3 године. Сад је дошло време да га монтирам, пробао сам сам, али не иде, звао сам исту фирму, и сад траже 6-7000 дин. 

Дал то стварно толико кошта, кога другог са зовем, јел то столари раде?

Link to comment
33 minutes ago, El Guapo said:

Приликом селидбе расклопио сам трокрилни ормар, то јест момци који су радили селидбу, то сам платио око 1500 дин пре 3 године. Сад је дошло време да га монтирам, пробао сам сам, али не иде, звао сам исту фирму, и сад траже 6-7000 дин. 

Дал то стварно толико кошта, кога другог са зовем, јел то столари раде?

 

Svaki ozbiljniji stolar bi trebalo da ti završi to bez problema.

Link to comment
11 hours ago, Eleniko said:

kako se zove neka tekućina iz tube koja se stavlja zajedno sa kudeljom kada se spaja ventil ili slavina sa navojem na cevi, da ne bi curila voda tu. video negde na netu pa sad ne mogu da nađem a setio sam se da to koristi i moj vodoinstalater na ostrvu kome pokušavam da smanjim boravak u mojoj kući tj placu.

Locher pasta 

  • Hvala 1
Link to comment

Može i teflon traka, odlična umjesto kudelje

 

 

Ja kupio onaj vodoinstalaterski ključ i ćao zdravo profesionalci kada crkne slavina. Big deal zavrnuti ventil i zamijeniti, na kadi sam obavio posao perfektno.

 

 

 

 

Edited by autsajder
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...