Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ovo bi jutros bio pravi masakr da Scalise nije bio tu koji kao član leadership tima uživa obezbeđenje Capitol police-a. Na stranu što bi bernie bro ubio jedinog preostalog zdravorazumskog Republikanca u Senatu u vidu Randa.

Tea party, gun loving, pro life neoliberal je jedini zdravorazumski?

Edited by Eraserhead
Link to comment

Tea party, gun loving, pro life neoliberal je jedini zdravorazumski?

Postoji tea party i tea party. Mislim, oni se medjusobno razlikuju ponekad koliko i kada povuces podelu republikanac-demokrata. Kako si sada postavio stvari, ispada Rand Paul nekakva Michelle Bachmann. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Koliko se može na brzinu zaključiti, dozvoljeno je ubiti čoveka bez apsolutno ikakvog razloga i povoda ako to uradiš noseći uniformu

 

 

Police officer who shot dead Philando Castile acquitted of all charges
  • Jury finds Jeronimo Yanez not guilty of manslaughter and two lesser charges
  • Family reacts angrily and mother says: ‘I will continue to say murder’
Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pa nije dovoljno da nosiš uniformu, moraš još i da kažeš da si se "osećao ugroženo".

 

Plus što moraš da paziš koga biraš da ustreliš... nije lako, ima tu dosta uslova.

Link to comment

Pa nije dovoljno da nosiš uniformu, moraš još i da kažeš da si se "osećao ugroženo".

 

Plus što moraš da paziš koga biraš da ustreliš... nije lako, ima tu dosta uslova.

 

I posle 5-8 meseci na counselling, ne moze to tek tako™ - kaos i taj rad, ne? 

Link to comment

au video sam dash cam ubistva kastilja, pandur oslobođen od strane porote

 

jebote bog

 

kaže mu čovek "officer i do have a firearm here in my possesion" na najlepši mogući način. ovaj mu kaže then don't reach i ubije ga u roku od sekunde sa 6,7 metaka jebem ti život da ti jebem život koliko sam se iznervirao

 

još sam tek sad skontao da je imao i klinca u autu cnn je to isekao, jebote jebote 

Edited by theanswer
Link to comment

Mislim da je ćerka devojke bila u pitanju (one koja je par sekundi kasnije snimala Facebook live sa mesta suvozača).

 

Ništa naročito novo se ne vidi ovde, apsurno su laki na obaraču, tako ih obučavaju i tu nema nazad.

Link to comment

au video sam dash cam ubistva kastilja, pandur oslobođen od strane porote

 

jebote bog

 

kaže mu čovek "officer i do have a firearm here in my possesion" na najlepši mogući način. ovaj mu kaže then don't reach i ubije ga u roku od sekunde sa 6,7 metaka jebem ti život da ti jebem život koliko sam se iznervirao

 

još sam tek sad skontao da je imao i klinca u autu cnn je to isekao, jebote jebote 

 

posle toga ponavlja mu jos dva puta "don't pull it out" i ocigledno da puca tek kada ovaj odbija da ga poslusa i pokusava izvaditi pistolj

 

moras biti tezak moron da bi vozio napusen kada ti je u auto cetvorogodisnja kcerka, jos da vadis pistolj na policajca

Link to comment

posle toga ponavlja mu jos dva puta "don't pull it out" i ocigledno da puca tek kada ovaj odbija da ga poslusa i pokusava izvaditi pistolj

 

moras biti tezak moron da bi vozio napusen kada ti je u auto cetvorogodisnja kcerka, jos da vadis pistolj na policajca

 

ne seri, dont pull it out ponavlja maltene simultano sa pucanjem. moraš biti težak moron da bi znao da je vadio pištolj na policajca iz ovog snimka. ali "očigledno". jbt kakav si ti.... nije vredno

Edited by theanswer
Link to comment

+1

 

Pritom se čuje nešto tipa "I'm not..." u trenutku dok ovaj već puca.

 

Prilično je očigledno da je čovek pokušavao da mu da vozačku, saobraćajnu, ili šta je još trebalo da izvadi. Ali čim je Twitchy McTwitchface čuo da u vozilu postoji vatreno oružje, umislio je da ovaj sto posto poseže za pištoljem i prepustio se instinktu.

 

Meni je neuporedivo lakše da saosećam sa ovim policajcem koji je 10 sekundi kasnije svestan da je zajebao pa psuje i plače, nego sa onim debelim smradom u uniformi koji je ustrelio žrtvu saobraćajne nesreće dok se izvlačila iz slupanog automobila i odmah krenuo da traži čauru da je skloni, pa tek posle 20-30 minuta priznao kolegama šta je uradio.

Link to comment

ne seri, dont pull it out ponavlja maltene simultano sa pucanjem. moraš biti težak moron da bi znao da je vadio pištolj na policajca iz ovog snimka. ali "očigledno". jbt kakav si ti.... nije vredno

 

a sta je tebi ocigledno? da ga ubio onako iz zabave?

 

sta bi ti uradio da zaustavis auto koji mirise na marihuanu sa cetvorogodisnjem detetom unutra, kakav bi utisak stekao o takvom liku koji pusi u autu dok mu je tu cetvorogodisnja kcerka i pokusava vaditi pistolj iako mu ponavljas da to ne uradi?

Link to comment

a sta je tebi ocigledno? da ga ubio onako iz zabave?

 

sta bi ti uradio da zaustavis auto koji mirise na marihuanu sa cetvorogodisnjem detetom unutra, kakav bi utisak stekao o takvom liku koji pusi u autu dok mu je tu cetvorogodisnja kcerka i pokusava vaditi pistolj iako mu ponavljas da to ne uradi?

 

honest question? da li si trenutno napušen pošto ako nisi onda ne znam.

 

ti si rekjao da je očigledno sa snimka na kojem se ne vidi šta radi čovek da je izvadio pištolj. kako je očigledno kad se nešto ne vidi jebotebog? i opet pišeš pokušava vaditi pištolj, gde jebeno vidiš da pokušava da vadi pištolj? da ne ulazim u to otkud znaš da je ovaj znao da se ovaj oseća na marihuanu valjda ima nešto sa suđenja jer ako nema onda tek nemam reči, na snimku nema reči o marihuanu kaže mu pandur da ga je zaustavio zbog štop svetla.

Edited by theanswer
Link to comment

Ideja da je Castile prvo prijavio da ima pištolj u vozilu da bi zatim krenuo da ga potegne i obračuna se sa policajcima je više nego apsurdna.

 

(Ali šta sad ima veze, sigurno je bio napušen, znaš već kakvi su oni... pa još sa detetom u kolima, smrad <_< )

 

Prijava postojanja pištolja je očigledno bila uzrok smaknuća, a ne nekakvo fantomsko potezanje koje se nigde ne vidi.

Link to comment

^

 

dobro, zaboravi pistolj, recimo da je hteo da izvadi vozacku ili bombonu, sta bi ti uradio da takav lik (napusen) koji ti kaze da ima pistolj i pokusava izvaditi nesto (recimo bombonu) iako mu ponavljas da ne uradi to

Edited by marv
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...