Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

in other news, rodman ide u severnu koreju ponovo :D

 

Nadam se da mu nece praviti ustupke, te da nece moci da se pokloni ogromnim skulpturama prvog i drugog oca nacije.

Link to comment

Dvojica ranjenih kongresmena iz Rep.stranke.

Policajac upao na bejzbol trening, na kom je bilo prisutno oko 30k republikanaca (medju kojima i Rand Pol), i ispalio stotinu metaka.

 

edit: pokazna vezba za teroriste gde treba udariti, a ne na civile :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Dvojica ranjenih kongresmena iz Rep.stranke.

Policajac upao na bejzbol trening, na kom je bilo prisutno oko 30k republikanaca (medju kojima i Rand Pol), i ispalio stotinu metaka.

 

edit: pokazna vezba za teroriste gde treba udariti, a ne na civile :fantom:

Policajac? Ja sam procitao da je neki senior Bernie bro. U svakom slucaju, tesko sranje.
Link to comment

ma house inspector....klasican neoliberal. potpuno su pukli. to se moze najbolje videti u kaliforniji, ovolika histericna mrznja nije vidjena. ne znam jesu li im droge udarile u glavu...ali kao da su omadjijani ludilom.

 

 

a da, u vezi toga kako je moguce da hvataju ilegalce koji nisu nista pocinili a ozenjeni su za americkog drzavljanina.....e pa nisu nikada predali papire...navodno nema se para ali se ima za pick up truck. a nemas do $1000 da das za nesto sto mislim da je najvaznije da se sredi kada se dodje u ovu zemlju...e pa jebiga. podsetise me neke siptare sto nisu hteli da uzimaju americki pasos da ne bi morali da idu u rezervu ako dodje do rata. pa im onda po isteku zelene imigracija dreknula da moraju pasos ili im nece obnoviti (a imaju pravo da ne obnove ako nisi na vreme podneo) status.

Edited by mustang
Link to comment

ma house inspector....klasican neoliberal. potpuno su pukli. to se moze najbolje videti u kaliforniji, ovolika histericna mrznja nije vidjena. ne znam jesu li im droge udarile u glavu...ali kao da su omadjijani ludilom.

Nema druge. Mora da bezis odatle. Predlazem Severnu Dakotu ili Alabamu. 

Link to comment

Ovo bi jutros bio pravi masakr da Scalise nije bio tu koji kao član leadership tima uživa obezbeđenje Capitol police-a. Na stranu što bi bernie bro ubio jedinog preostalog zdravorazumskog Republikanca u Senatu u vidu Randa.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...