Jump to content
IGNORED

BG za provincijalce


fragand

Recommended Posts

Atina je mali grad, mali grad, mali grad, Grci su pičkeeee.... :D
Grci nisu pičke, nije mali grad, ali je brate ružan za sve pare. Moj utisak, bio 2X. Pirej je već nešto drugo. No, lunSo je zakonit za sve to :)
Link to comment
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    9

  • расејан

    5

  • belch

    5

  • Utvara

    5

...kao ona priča da je Beograd "jako nalik Njujorku, ima isti duh...
Ovo sam čuo od većine ljudi koji su išli tamo turistički. Nisam bio, pa ne znam, ali toliko puta sam to čuo da počinjem da im verujem.
Link to comment
Ovo sam čuo od većine ljudi koji su išli tamo turistički. Nisam bio, pa ne znam, ali toliko puta sam to čuo da počinjem da im verujem.
Ma Beograd je pljunuti Njujork. Zato Beogradjani pucaju za kartu i boravak par soma evra te idu tamo da posete Beograd. Edited by CowBoy
Link to comment
nikakve sličnosti, imho
Шгјз, нисам баш оверио цео Њујорк, ал' оно месец и кусур што сам бивао по Менхетну (из пешес пута), нисам имао ни лове ни воље да залазим којегде, био сам углавном мртав уморан од пута, 6 сати аутобусом од поноћи до свитања, па онда шљака до 17... није био неки туризам. Али... онај квадрат од тридесете до педесете и од треће до седме сам прешпартавао пешака сваки од тих дана, ретко кад понављајући путању. И из цуга ми је прорадио рефлекс да у милисекунду знам кад да кренем преко пешачког (тачно кад и остали) а да не гледам у семафор, ма као код куће. Најзад нормалан град као код нас, пешачки и густ, шарен и ужурбан, а опет опуштен.То само на основу тог квадрата, неколико места у њему где се појело понешто и попила кафа, и цирка 200км шетње.
Link to comment
O tom su mi ljudi koji su bili tamo pričali, Beograd to nema.
Како нема - отприлике толико сам провео и у Београду, и шацујем километражу на исто толико.Разлика је пре свега у томе што у еСАДу имаш у вр главе десетак већих градова где има смисла ићи пешке - у свим осталим је све сувише ушорено и не може се без кола. Код нас, међутим, комбинација превоза и обуће постиже много више, јер су растојања таква.
Link to comment

podseti me sad ajvi, obožavam da se idem bajsom na avalu, mnogo je lepo gore.. pa onda letenje nizbrdo...nisam to sto godina radila, sad mi se baš ide gore, makar i busom

Link to comment
sve ovo se zaboravlja čim stignem na zidić koji gleda na veliko ratno ostrvo i zemun i otvorim pivo i čips :)to mi je omiljeno mesto na svetu, a mnogo sam ih obišla
Da, kad znaš da su Zemunci tamo negde daleko i da vas deli barem jedna veća reka...
Link to comment
Kad god pocne poredjenje BGa sa drugim gradovima, padne mi na pamet ovo
Jbt :mellow:edit: Ja mislim da beograđani idu tamo kad umru, nema trika da nije tako. Kakav kurac raj, pakao. Nižnji Novgorod. Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...