Jump to content
IGNORED

Sweden


Tolaa

Recommended Posts

dzejmse, jesi otisao ti negde za vikend na tri nedelje :D
Not that I can remember :D
i koliko si vikenda imao, a da nisi otputovao?
Spremam aplikaciju za BC trenutno, pa mogu tacno da ti kazem :lol:Posto je prosla godina bila finasijski losa u firmi, samo 18 dana [kako imigraciono broji, ili 33 dana kako normalan svet broji] van UK u poslednjih 12 meseci :(Ali bice jos - iz Stokholma produzavam pravo u Kinu na 5-6 dana, plus imam bukiran Kazakhstan i Kirgistan u maju na 4-5 dana.Ima jos planova, samo da se kinta organizuje ;)
Link to comment
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    33

  • Mil@n

    16

  • I*m with the pilots

    15

  • Kampokei

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stokholm - dolazim na vikend za 3 nedelje :thumbsup:
Skansen Park :Hail:Vasa Museum :Hail: Najlepše žene na svetu :Hail:I još mnogo toga, rajski grad, ja bio u junu na 25c, sve izgledalo kao mesto u kome želim da crknem. :D
Link to comment
Skansen Park :Hail:Vasa Museum :Hail: Najlepše žene na svetu :Hail:I još mnogo toga, rajski grad, ja bio u junu na 25c, sve izgledalo kao mesto u kome želim da crknem. :D
+1 za sve sem za zene, nisam bas kompetentna. Ja sam bila prvo u decembru 2010. na -21, pa posle u oktobru 2011. na oko 0, ali svakako je izgledalo kao mesto u kom zelim da crknem, s tim da bih ipak pre crkavanja da zivim u njemu neko duze vreme. :P Ove godine ce da bude jun, jul ili avgust. :wub: Jms, ima dosta dobrih saveta na ovoj temi, pa ako stignes, poslusaj neke, a ako ne, posto ides samo na vikend, dovoljno je i samo setati okolo. Ako neko ide na duze, Upsala je obavezna.
Link to comment

Ne znam, ja sa sam bio zaslepljen lepotom dotičnih. Daleko od toga da nam manjka ovde lepih žena (ima ih i previše :D), ali fakat postoji nešto specifično u ovima na severu što je mojim očima svakako prijalo. :)JMS, šacni Švedski album na fb, može ti posluži ko tutorijal, manje više je obiđeno sve što je bilo preporučeno. :D

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ma dobre su Svedjanke, skroz, samo sto sam ipak malo strucnija za komentarisanje muskih stanovnika Stokholma. Pa, zene: visoki, zgodni, a ako volite plave, onda savrseni. :P Doduse, meni je kod devojaka smetalo to sto ih jako mnogo ima milion pirsinga po licu. :unsure: Okacicu i ja neke fotke ovde veceras, ne znam kako nisam pre.

Link to comment
Ma dobre su Svedjanke, skroz, samo sto sam ipak malo strucnija za komentarisanje muskih stanovnika Stokholma. Pa, zene: visoki, zgodni, a ako volite plave, onda savrseni. :P Doduse, meni je kod devojaka smetalo to sto ih jako mnogo ima milion pirsinga po licu. :unsure: Okacicu i ja neke fotke ovde veceras, ne znam kako nisam pre.
Meni su više prijale crnke i smeđe, plavuše su kao nakalupljene sve (opet lepe, though).Ja sam možda i kačio neke slidže na foto sekciji, čekam prvo tvoje, ako su moje bolje, kačim i ja. :D
Link to comment

steta sto te svedske, danske i norveske nisu negde na jugu, bas bi se dobro slagali. a i rec 'skupo' je dobila potpuno novu dimenziju, otkako sam bio tamo.

Link to comment

Hvala svima, skinuo sam celu temu, pa cu da iscitam natenane. Bio sam u Svedskoj nekoliko puta, ali uvek na jugu [Malmö, Lund, Ystad] - tako da je Stokholm novitet.

Link to comment
jos bolje se vidi kad se prodje izlog i udje unutra :)

candy1b.jpg

gledam sad tvoj & moj album od pre par godina, slike su nam 90% iste :) ... mada ja i nisam bas neki fan tog klasicnog turizma, jesi li izlazio negde nocu i gde ? Treba mi neka preporuka, nadam se da ponovo odem tamo ove godine. Ja prvo nisam mogao da verujem da oni izlaze samo petkom i subotom, a ostalim danima nocima pustos, cak i jbeni gradski prevoz ne radi ... jedno vece sam cekao tri sata na stanici na prvi tramvaj. Ali onda sam se malo bolje upoznao sa cenama, mislim ono - 10€ samo da udjem u kafic, odlaganje jakne u garderobu se posebno placa, a mora nesto i da se popije ... zasu

uf, rečeno mi je da su ulazi u klubove i do 40€, nisam nigde izlazio noću jer sam bio jako tanak sa lovom. U Stokholmu bi već bila drugačija priča jer su mi drugari tamo veoma popularni djevi pa bi sve bilo gratis - boogie nights razvrat :D. morao sam neplanirano da se vratim u majčicu pa nisam stigao do prestonice :(((((((znam da je Svartklubb popularan, tj. tamo su me uputili, a preporučili su mi i Rio Rio, čekiraj na netu da l ti odgovaraju.u svakom slučaju overi zabavni park Liseberg, provozaj se rolerkosterom :)
Link to comment
Ja sam možda i kačio neke slidže na foto sekciji, čekam prvo tvoje, ako su moje bolje, kačim i ja. :D
Ja volim da se slikam, pa sam na slikama uglavnom ja :D ili ljudi koji putuju sa mnom, pa ako grad sam i udje na slike, to uglavnom i nije neki spektakl, tako da: kaci! Ovako je izgledao Stokholm kad sam ga prvi put videla:34hj8ch.jpgPola sata pre toga se bukvalno prst pred nosom nije video, jako dugo nismo mogli da nadjemo parking jer nismo videli znak! Gamla Stan (Stari grad), eto malo i mene:35brrlc.jpgds28g.jpgParlament:1zc1x04.jpgGradska kuca, ovde su Dobrici ukrali Nobela:v6sm81.jpgrmnwwk.jpgxlgo4w.jpgKulturhuset:o6wqoy.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...