Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Zezaš me:Dsad sam upoređivala, razlike su minimalne, boja je ista, ova novija je za koji cm manja...sutra ću da im javim da pristajem, ne mogu više da se razvlačim 

Edited by Sara
Link to comment

Ima li ko iskustva sa onim aparatima što vakumiraju hranu u one kese-folije?

 

Vidim da su cene šarene : od neke 3000 pa do preko 13.000. 

 

Ima li neka preporuka za neki model koji radi ok a po ceni je izmedju najskupljeg i najjeftinijeg na tržištu? Voleo bi da mogu da koristim one rolne sa "profesionalnom" (malo deblja, jača) folijom. Plašim se da ne kupim nešto što neće moći da zavari takve folije ili da ima anemičnu pumpu za vakum... 

 

Svaki savet dobrodošao. :)

 

Link to comment
10 hours ago, JakeBlues said:

Ima li ko iskustva sa onim aparatima što vakumiraju hranu u one kese-folije?

 

Vidim da su cene šarene : od neke 3000 pa do preko 13.000. 

 

Ima li neka preporuka za neki model koji radi ok a po ceni je izmedju najskupljeg i najjeftinijeg na tržištu? Voleo bi da mogu da koristim one rolne sa "profesionalnom" (malo deblja, jača) folijom. Plašim se da ne kupim nešto što neće moći da zavari takve folije ili da ima anemičnu pumpu za vakum... 

 

Svaki savet dobrodošao. :)

 

ja imam ovako nešto

radi odlično dugi niz godina

Link to comment

Hvala!

Gledao sam taj, da, izgleda ubedljivo, no potajno sam se nadao da ima i neki koju iljadarku jeftiniji a da vrsi posao :)

 

Da li si probao razlicite vrste kesa u njemu (tanke, debele) i da li ih aparat sve lepo zavaruje?  Treba li da se steluje nesto oko snage/vremena zavarivanja?

Link to comment
13 hours ago, JakeBlues said:

Ima li ko iskustva sa onim aparatima što vakumiraju hranu u one kese-folije?

 

Vidim da su cene šarene : od neke 3000 pa do preko 13.000. 

 

Ima li neka preporuka za neki model koji radi ok a po ceni je izmedju najskupljeg i najjeftinijeg na tržištu? Voleo bi da mogu da koristim one rolne sa "profesionalnom" (malo deblja, jača) folijom. Plašim se da ne kupim nešto što neće moći da zavari takve folije ili da ima anemičnu pumpu za vakum... 

 

Svaki savet dobrodošao. :)

 

ja imam cepterov vaksi za vakumiranje i šerpi i kesa. nemam poterebe za vakumiranjem pa je oglašen za prodaju. nisam video neku fajdu od celog tog sistema. promašaj u kupovini.

Link to comment
  • 1 month later...

dok ne izbace neku koja će sama raspremati sve su dobre

 

 

ima one indikatore za curenje vode i prelivanje. kod gorenja se zove aqua stop, ne znam kako je turci zovu. eto to. svaka će da pere za tri konja

Link to comment
8 hours ago, pacey defender said:

Preporuka za sudo masinu?

 

Budzet do 32.000. Koje parametre da tretiram kao prioritete? 

 

Beko DFN 26422W mi se za sada cini kao najbolja opcija:

https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/samostalne-masine-za-pranje-sudova/_127247.html?_ref=ca-wtb&_refv=3a13b8c6-3c1e-4035-b296-51fc37d4c779

 

Par stranica gore sam preporučila Moći upravo ovu. Najtiša mašina na svetu, bukvalno stojiš pored nje, i ne čuješ da radi, a mašine za suđe baš znaju da treskaju i lupaju.

 

Link to comment

Ja jos nisam kupio masinu :isuse: meni je prostor za masinu jako ogranicen i zbog toga bih morao da idem u radnju i konkretno izmerim masinu da bi video da li se uklapa a za to nikako da nadjem vremena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...