Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

 

 

 

 

Koji su rezultati istrazivanja za sada? Da skratis i meni muke.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

Ne mogu da ti sktratim muke :( nisam se bacila jos uvek u tu avanturu, stalno odlazem -.-

Toliko dugo i detanjno istrazujem, gledam, premeravam i racunam cak i kada sam peglu kupila -.- da mi se smuci i sama pomisao na celu akciju.

Ali, ako mi je za utehu, bar se nikada nisam posle toga pokajala (sto kaze meheem... pu pu pu), mada dok kupim ovu makinu obrnucu krug i ciklus....brrrrrr..

 

No, o tome cu da mislim sutra vikleri.gif

 

Tako da ako budem revnosnija od tebe, a sumnjam iskreno, javljam ofc, a molila bih i ja tu Beko. Blagodarim.

 

 

 

Link to comment

Mi smo promjenili 12 godina staro Gorenje koje se nikad nije kvarilo za Electrolux, pranje i sušenje. Usput smo imali sreću da nabasamo na lika iz njihovog servisa koji nam je dao dosta korisnih savjeta. U grubim crtama, Electrolux je po njemu najbolja marka i on je forsira u ličnoj upotrebi ali sa više elektronike rizik od kvara raste. Sušenje ne forsirati jer smanjuje rok trajanja ma koliko god titrao i čistio filtere. Malo sam se smorio ali pošto i nemam mogućnost da držim poseban uređaj za sušenje u stanu, šta je tu je.

Link to comment

slovenac>turčin

:fantom:

 

 

e

džok on pejdž, za beko sam odavno čuo da od svih proizvodjača kućnih divajsova ima najveći centar za razvoj u koji ulaže procentualno najviše love. premijum modeli su im vrhunski, mnogo bolji od konkurencije. za ove sirotiljske, ne znam

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

E moco , moco...

Nikad to nije bas tako jednostavvno kako ti mislis...

Dakle struja to je lako resivo, makar morao i na produzni jbga da dovlacis...

Voda ulaz/izlaz vec moze da te jebe ozbiljno ...

Postoji vise varijanti koje sam video neke i primenio...

Dakle odvod uglavnom ide na dodatak koji se nalazi na odvodu sudopere izmedju resetke na sudoperi i "sifona/krivine", vidao sam da su ljudi napravili poseban odvod u zidu za to kao za ves masinu u kupatilu sto imaju...

Dovod ima nekoliko varijanti...

Ja sam imao u jednom stanu dodatak koji se stavljao izmedju kuhinjske slavine i zida i imao je "rucku" kao na klasicnoj kuhinjskoj slavini...

U drugom sam napravio poseban dovod koji je bio na mestu koje ispod sudopere...

Vidjao sam kod nekih ljudi neku varijantu gde je slavina za dovod stavljana na donje ventile za dovod vode za slavinu....

Problem je kako "dovesti" ta creva do ventila koji su u okviru sudopere, ako nema predvidjene otvore moraces malo burgijim ili necim drugim da busis stranice sudopere...

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa neće u dnevnu sobu da je stavi

:mad:

Slusaj imam jednu prijateljicu koja je uzviknula:

"Ja sve kukala gde cu je sta cu....Sad bih je na sred sobe stavila! Najbolja mi je prijateljica!"

Link to comment
  • 2 weeks later...

@Moća [emoji3] jel mi verujes malo pre kao ajd da se malo uozbiljim treba mi ko lebac, a ono te zvoni fon, te daj ovo, ono, sace i fudbal cool.png ...

Od sutra [emoji18]

 

Do koliko bi para, kao prvo i osnovno?

Bela, siva, ugradna, 12 servisa ili....?

Vidis milion pitanja [emoji846]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Dobio sam preporuku za Beko DF 26422 ona je oko 31-32 hiljade znaci nesto u tom rangu. Samostojeca mi treba, i citao sam da je minimum 12 servisa za udobno koriscenje. Boja nije bitna.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

a jel imaš gde da uglaviš tu veliku? da izbaciš jedan element i unaciš nju?

 

ako imaš dvokrilni element ispod sudopere ja bi se odlučio na one male koje staju ispod sudopere.

 

ta udobnost koju pružaju velike je čista glupost. moji imaju tu malu za ispod sudopere, ekstra je, čas posla se napuni(2 dana) udobna je ko velika(koju sad imam)

 

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...