Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

7 hours ago, mraki said:

Mi imamo neki slican model Beko sudomašine, tad se činila kao najbolji izbor i radi evo već dve godine bez ikakvih problema, preporuka za njih. Iz više izvora sam čuo da su Gorenjeve mašine za sudove teški krš, dok im one za veš navodno i dalje nisu loše. 

Edit: Znam da je kad smo tražili bitan kriterijum bio da ima 3. prskalicu i da pere na višoj temperaturi.

treća prskalica je bitan boljitak. 

Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Mi imamo neki slican model Beko sudomašine, tad se činila kao najbolji izbor i radi evo već dve godine bez ikakvih problema, preporuka za njih. Iz više izvora sam čuo da su Gorenjeve mašine za sudove teški krš, dok im one za veš navodno i dalje nisu loše. 

Edit: Znam da je kad smo tražili bitan kriterijum bio da ima 3. prskalicu i da pere na višoj temperaturi.

 

Iz više izvora sam čuo da je sve od gorenje-a težak krš. Mogu da posvedočim na sopstvenom primeru gde je moj nov friž posle 3, 4 godine naprosto prestao da hladi i hvala bogu na drugaru koji je imao isti friž i isti problem pa zamenio te i meni dao ideju inače pitanje je da li bi se setio da reklamiram. Uzeo pare nazad, doplatio nešto i uzeo Beka sa kojim sam malo je reći zadovoljan. I imam dispanzer za vodu <3

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja imam gorenje i zadovoljan sam. i sudomašinom i frižiderom

:fantom:

 

 

1 hour ago, svashtabezneshto said:

ja sam kupila usisivač gorenje, sa hepa filterom. veće sranje u životu nisam kupila.

 

 

54 minutes ago, Krošek said:

ja sam kupio beko usisivač pre više od deset godina za neke smešne pare i rastura kako radi

 

I win... :D

Link to comment

Zna li neko koja je razlika između veš mašina Gorenje 

W7723/I koja nam se pokvarila i 

WEI723 koju hoće da nam daju

 

Da neće da nam uvale sad neki krš koji niko neće? :cry:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...