Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, kipo said:

A kakvi su Indesit frizideri? Kažu mi da veš i mašine za suđe besprijekorno rade godinama. Italijanska firma

Ja imam kombinovani no frost već desetu godinu. Zadovoljna sam. 

Link to comment

Bice da ce biti taj Indesit. Beko i Gorenje da nesto izgledaju, litraza, energetska klasa..  takodje su nekih 380€, dok za ove cujem samo pohvale. Hvala.

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Izvini, nisam videla budžet. Ovaj koji ja imam je bio skuplji, ali svakako mislim da je brend pouzdan. 

I ja imam indesit, isto nešto većeg budžeta u to vreme, od 2007 šljaka odlično...

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Izvini, nisam videla budžet. Ovaj koji ja imam je bio skuplji, ali svakako mislim da je brend pouzdan. 

Budzet sam lupio kao referencu na ovaj dosadasnji beko koji je, eto posluzio deceniju. Medjutim, nesto se ocigledno promijenilo za proteklih 10 god :unsure: Hvala u svakom slucaju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li je neko ikada kupovao polovnu belu tehniku preko nekog od mali milijun oglasa na kupujemprodajem (ili nekog drugog sajta)? Kakva su iskustva?

 

Treba mi ves masina, ne daju mi se velike pare jer cu potencijalno za godinu-dve menjati stambeno pitanje pa i tada kupovati iznova.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Treba mi ves masina, ne daju mi se velike pare jer cu potencijalno za godinu-dve menjati stambeno pitanje pa i tada kupovati iznova.

 

Kupi sad to što bi kupovao za godinu dve pa si miran. :P

Link to comment

Babi sam pre 8-9 god kupila frizider Indesit, na bum. Otisla u radnju i izabrala, htela je bez komore, visok ima 180-190 sigurno i radi perfektno pupu. Guma i dalje ko nova, ako hoces da ga otvoris odmah opet zbog necega moras da sacekas neko vreme, a da nije na silu, jer ne da, kao na zamrzivacu uostalom.

 

Sto se tice masine za ves, pouzdan stari majstor iz iskustva uvek preporucuje srednjeg ranga Beko, viseg Bosch. Gorenje nikako, a ni ostale

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Da li je neko ikada kupovao polovnu belu tehniku preko nekog od mali milijun oglasa na kupujemprodajem (ili nekog drugog sajta)? Kakva su iskustva?

 

Treba mi ves masina, ne daju mi se velike pare jer cu potencijalno za godinu-dve menjati stambeno pitanje pa i tada kupovati iznova.

Kupi od mene. Dam ti je za 60e.

Ne znam je l whirlpool il gorenje, koristili smo je manje od godinu dana. Nisam kod kuce, kasnije cu proveriti koja je tacno, uglavnom puni se odozgo. 

Nesto ovako: https://www.gorenje.rs/proizvodi/veliki-kucni-aparati/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/modeli/masine-za-pranje-vesa/wt61082/465491

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Kupi sad to što bi kupovao za godinu dve pa si miran. :P

 

Kako se ja toga nisam setio, ts ts ts :p ne mogu nazalost, jer u kupatilu imam jako malo mesta i ogranicen sam gabaritom

Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

viseg Bosch

boš ništa gde ima vode i struje

:fantom:

 

 

ps

iskustvo od dve sudo mašine, i dve mašine za veš

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...