Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa markom Eurolux?

 

Naišao sam na jednu dobru "liniju" i razmišljam da uzmem ceo komplet, rerna, ploča, aspirator, mašina za sudove, frižider i sudopera, verovatno bih dobio i popust. Ali realno prvi put čujem sa tu marku, a cene su im nešto jače nego prosek.

Medju par najvecih firmi na svetu, svedjani. Bolji od bosch/siemens-a svakako.

Link to comment

Arame, da ti ne mislis na Electrolux?

 

Ovo je Eurolux, i za njih nisam nikad ni cuo. Mozda je i to bobar pokazatelj :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Evo uspeo sam da saznam.

 

To je zapravo brend italijanskog proizvodjaca Faber koji je kod nas poznat po aspiratorima.

 

Nasao sam ih u radnji u Spanskih boraca tu odmah kod petlje. Isao sam ds pogledam uzivo i sve dobro izgleda, jedino sto me nervira je to sto ne daju nikakav popust ako kupim ceo komplet.

 

Ozbiljno ih razmatram za sada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

imam ja ugradnu mikrotalasnu. Solidna, mislim radi bez greske 5 god. eto recimo da je mana što joj je previše tamno staklo pa se ne vidi šta se dešava unutra i čini mi se da sam koristio neke što su jače.

mislim da je njihova i sudopera i njom sam zadovoljan koliko može čovek da bude zadovoljan komadom lima. duboka je lepo se održava...

Bosch je hteo da da veliki popust ako uzimaš dosta uredjaja. Ja sam dobio 30% na sve sto nije na popustu, studiosm, mislim da je diskreciono pravo prodavca (kako te proceni) pa mozes da probas u vise radnji. doduse, isto pre 5 god.

Link to comment

+1

 

A rekao si i da su malo jaci sa cenom, ne vidim sta im je pokrice za to. Guglao i ja malo, izgleda da su to neki rusi pokupovali faber, nemacki eurolux i jos ponesto. Kazu "leading in East Europe", a vidim i prodavnice po raznim azerbejdzanima i uzbekistanima.

Link to comment

Bosch je hteo da da veliki popust ako uzimaš dosta uredjaja. Ja sam dobio 30% na sve sto nije na popustu, studiosm, mislim da je diskreciono pravo prodavca (kako te proceni) pa mozes da probas u vise radnji. doduse, isto pre 5 god.

 

to je ono o čemu pričam, ti kada ideš u salon automobila da kupiš nova kola možeš da probaš da izvučeš bolju cenu ili da potražiš malo više za neke pare koje si spreman da daš.

 

ne treba da se ustručavaš i ništa ne možeš da izgubiš :)

Link to comment

Ma covek kaze da im to nije politika i da daju je samo ono sto je na akciji zapravo popust.

 

Dobra stvar je sto je izgleda imam neku vezu sa direktorom velikoprodaje, i za to sam saznao malopre, pa cu mozda dobiti i neki ozbiljniji popust. Videcu to ovih dana.

 

Mene zapravo zanima iskustvo ko je imao saEurolux uredjajima i Faberom. Ono sto znam je da daju garanciju 5 godina na sve.

 

Raspitacu se jos malo, pa ako bude sve ok i ako protadi veza, onda sam resio to pitanje :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...