Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

posle posete fabrici u harbinu sa zabama i brljom od 70+ stepeni, sledecih dana sam stalno putovao. moze se reci da sam ostao duzan par komentara

 

Nadam se da je lakše kad se malo popije... :lolol:

 

obicno se krece sa jelom i picem istovremeno. nisam siguran da je lakse kada si pod gasom. meni je bitno da ne znam sta probam pre gutanja  :D  u slucaj za zabama je bilo prilicno ocigledno sta se jede

 

To deep fried or whar?

rekao bi da je dinstano bilo

 

:lolol:

nemam sad kapaciteta da pročitam svih 20 strana... ima li svinjske pečenice to bi da pitam?

ajde proveri pa nam javi na kojoj je stranici  :) ima negde od mene jer radimo sirovine za svinjske pecenice, ali moze biti na drugom topiku

 

Ja kapiram da se po toj Kini u prošlosti baš solidno gladovalo šta sve jedu.

 

gladovalo se do osamdesetih

Link to comment

gazda je pripremio kinesku brlju od 72 stepena u flasi sa nekim korenjem i morskim konjicem gigantskih razmera. nisam slikao, ima koleginica pa ce mi poslati kada se otrezni  :D

 

 

 

 

 

brlja i gazda

 

TZke0da.jpg

 

XfnGEKU.jpg

Link to comment

quark ice cream koji smo pustili na toj fabrici prodaje se fantasticno po severu kine gde je fabrika. sada su krenuli sa prodajom u sangaju i pekingu i ne mogu da stignu sa proizvodnjom. moji u ofisu su ponosni na rezultate teskog rada i hvale se po socijalnim mrezama kao ja ovde. a jesmo se napatili dok nije krenula serijska proizvodnja, radili smo i danju i nocu

 

 

 

FUtXYVx.jpg

 

b7HYDcZ.jpg

 

xHtmuXv.jpg

 

UZAkIE8.jpg

 

i mene su slikali i bez dozvole okacili na internetu, tako da i ja njih nista pito nisam za ove slike  :D

 

ajqQ0N2.jpg

 

 

 

 

Link to comment

ima na dortjolu restoran koji se diči kako nije nit sečuan, nit šandong, nit đangsu, već oriđiđi kantonska kujna; e sad, problem je što je par ljudi na sajtu za dostavu, pored mene, primetilo da je brat bratu, skroz nezačinjeno, čitaj: bljutavo, što oni pravdaju vrstom kuhinje

Link to comment

plus je ako jedes, pijes, pusis i pevas u ktv sa njima. plus u smislu boljeg druzenja. ako odbijes klopu ne smeta im. problem je sto se mnogi ne suzdrze i prave grimase gadjenja.

Link to comment

Evo nesto malo manje egzoticno, kineski "burger", ovde beef posto je u muslimanskom kraju, inace ima i sa svinjetinom.

 

09c41cb08a6b67d188861efc68953672.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

burger volim. duck tongue isto. prvi put kada sam ga jeo nije mi se svideo, sada je vec druga prica. isti slucaj is chicken feet.

Edited by banecare1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...