Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Moja mama (60 godina), vatreni fan serije iako za knjige nije ni čula, gleda večeras Hot Pie scenu i kaže "Ovo je glupo, otkud pekar zna gde je ona mala?" :D

Pa naravno da ne zna, mama, i naravno da im u suštini nije ništa ni rekao, samo te autori podsećaju da je Arya negde sa Houndom. Za slučaj da si zaboravila od početka epizode, kad se mala™ nekom nebitnom umirućem liku predstavila imenom i prezimenom for your convenience only.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali sad tek shvatam da sam malo razočaran što i Hot Pie nije uspeo da iznese teoriju da su Arya i Sansa možda otišle na Zid gde će Brat Jon da ih zaštiti... Nema ko se toga nije dosetio, od Maester Luwina, preko Reek Theona, do Brienne the Beauty, zar je HP najgori od sve dece? :(

Link to comment

Ali sad tek shvatam da sam malo razočaran što i Hot Pie nije uspeo da iznese teoriju da su Arya i Sansa možda otišle na Zid gde će Brat Jon da ih zaštiti... Nema ko se toga nije dosetio, od Maester Luwina, preko Reek Theona, do Brienne the Beauty, zar je HP najgori od sve dece? :(

 

:lolol:

 

Link to comment

Meni ovaj novi Daario umesto raskalašnog zavodnika više vuče nekako na predsednika odeljenske zajednice, kojeg su mama i tata dali na tenis i koji drži u svojoj sobi na zidu poster Lauševića.

Link to comment

Sto rece neko na internetu (nisam siguran za sajt, pratim ih previse vezanih za GOT), covek je slika i prilika grafickog dizajnera iz Ostina.

Link to comment

Kakvi ste hejteri, stalno vam nešto smeta -_-

 

Meni je novi Daario miles ahead onog plavušana, mada je i dalje sitna i nerazrađena uloga u pitanju.

Link to comment

Ni meni glumac nije los, nego mi prokleti OCD ne da mira kad zamene nekoga ko je imao vise od 2 scene do sad :(

Edited by Calavera
Link to comment

Speaking of, da li se neko ovde uopšte osvrnuo na novog Grgura od kako je debitovao?

 

Meni glumac izgleda OK i u telu i u licu, samo mi je glupo što se omdah razgolitio kao Konan Varvarin, a i scena je krajnje idiotska - oštri mač na nekakvim random građanima koje mu straža privodi na klanje? :blink: Takvi modeli despotske vladavine ne postoje ni kod Konana, a kamoli u prosvećenom Westerosu gde masa veselo kliče mladom Tommenu.

Link to comment

Kako ti moze biti dobar u licu kad se odmah vidi da je neki dobrodusni grmalj koji ni mrava ne bi zgazio? Da ne pricam sto je jedva nesto stariji od 1 mene, a trebalo bi da bude Sandorov stariji brat. Stvarno, ljudi zaduzeni za casting kao da su isli ulicom i uzeli prvog koji je imao gradju za Gregora.

 

A scena jeste malo nejasna, ali ti gradjani su dobili i neko oruzje. Mozda su i oni trazili trial by combat, pa kad je Gregor vec u prestonici...

Edited by Calavera
Link to comment

Idi bre, dobrodušni grmalj :D Deluje tupo, kako i treba - Grgur nije aktivno i smišljeno zao, više onako kao neki meat-grinding mehanizam. Za godine previše zanovetaš, ja bih bio sasvim zadovoljan da su mu samo dali nešto da obuče... i da stavi jebeni šlem na glavu kad se bude borio sa Oberynom :isuse:

 

A za trial by combat, how yes no, sad će svakoj suicidnoj budali da izlaze u susret. Meni je palo na pamet da su prosto pokupili neke osuđenike iz tamnice i poslali ih na Planinarenje umesto na Zid, ali u svakom slučaju izgleda cartoony glupavo. Prosipaju se creva na sve strane, a Cersei mirno korača kroz sve to...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa eto, razlika je 90% u oklopu i 10% u činjenici da se na prvoj slici zajebava dok na drugoj glumi™ for realsies.

 

Imaš li ti neku ideju zašto neće nositi šlem u dvoboju?

Link to comment

c41ef05832427307248cc7c7fdac8e08.jpg vs. 

 

 

JawsandDolly.jpg

 

 

 

Pa deluje kao da je tu neka staaara Maegorova fabrika paštete ("Maegorka - osmeh na licu svakog deteta Skagosa!"), pa Klegejn radi na traci za krupno mlevenje.

No, moramo da se podsetimo pred fajt kako je on velik, brutalan, opasan itd. Da ga ne zamenimo sa Robinom Arrynom.

Link to comment

Ali ovako postoji rizik da ga pomešamo sa Khaalom Drogoom? Mada ima manje kose i maskare. Trebalo je da mu bar namaknu neku majčicu sa Clegane logo, za svaki slučaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...