Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupanje Missandei bio najbolji deo epizode :lol:

 

 

Ali Sansa koja dolazi u crnoj sinister haljini da obeleži prelazak na Dark Side of the Force... Sa jedne strane u ASOIAF svetu je fejspalm, ali sa druge strane ispade ubedljiviji prelazak nego Anakina Skajvokera u Star Wars svetu, 'beš mi sve.

Link to comment

Aha, kupaju se Unsullied i služavke u istoj reci, 20 m jedni od drugih (one gole, ali evnusi u pantalonama :isuse: ) I onda Gray Worm baca oko, a Missandei se postidi svoje golotinje pa se kao pokrije. I OK je ta scena, nego ona posle ide kod khaleesi da joj se požali :isuse: pa raspravljaju zašto li je Gray Worm gledao, da l' je tamba ili lamba, da l' su mu odsekli samo stones ili i stones i pillar (kao da to ima ikakve jebene razlike), i tako jedno 5 minuta. Onda Dany ode iz prestone dvorane pošto je uplela svojoj služavki kosu :isuse:A onda uđe Gray Worm pa krenu sa valyrian-engleskom dijalogom za udžbenike - izvini što sam te gledao golu :isuse: nema veze, ali jel' se sećaš kad su te secnuli, ne sećam se, ali nije mi žao, jer da nisam postao robom ne bih ni bio oslobođen, pa ne bih radio za Dany i ne bih upoznao tebe, i sve tako 10 minuta prelivanja iz šupljeg u prazno :isuse:

 

Skoro da je vredelo pogleda na golu Missandei. Skoro.

Link to comment

Missim, vrebam ja kaće to već odavna, ufatio ju naš paparaco u majkerođenom stanju u Solinu ali samo kroz lišće.. :D

Link to comment

preteruješ... naravno da je vredno pogleda na golu misandei.

 

elem, čitači™, hoće li se uloga džore izdajničkog dalje razvijati, objasniti zašto se odlučio na ovakav besramni akt ili je to otprilike to?

Link to comment

Čujem da je Mormonta najurila zato što joj je iz King's Landinga stigla poruka "Ovaj te špijunira za nas", tako nešto? :blink: Sumnjam da će se razvijati, on u knjizi ode da luta Essosom i opija se, ona ga više ne pominje... not with a banging but with a whimper. 

 

Sve mi je žalije što je puko stream u pola epizode...

Link to comment

Weenie, stigao je poštom onaj pardon koji je još Robert onomad potpisao. Pa ga je v.d. direktora Tywin samo upakovao i kao prosledio.

 

Nema Varysa već jako dugo.

Link to comment

LOL, poslali su mu pomilovanje poštom? Adresirali na Mereen? Pa to je gluplje nego bilo šta što sam mogao da zamislim.

Link to comment

LOL, poslali su mu pomilovanje poštom? Adresirali na Mereen? Pa to je gluplje nego bilo šta što sam mogao da zamislim.

 

528160_2.jpg

 

- "Eva Veselinović... Preporučeno!"

Link to comment

Da, zar (u seriji) nije još u Astaporu pre kupovine bezmudića Selmy nešto mrsomudio Deneris na ovu temu? Pošto je on kod Roberta još uvek sedeo na Small Councilu...

Link to comment

Pa da, znalo se da ga je Selmy u seriji outovao još ranije, ali smo kao svi mislili da više neće. Malo je špijunirao, pa prestao kad je izrodila zmajeve. Kad ono međutim...

Link to comment

U seriji nije jer nikad nije ni bio na Small Councilu, koliko se secam.

 

Nego, sta mislimo o dvoboju? Meni je bilo izvanredno, mislio sam da ce malo ublaziti moj™ demise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...