Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Aha, u pravu si, ja umislio da se Stoneheart prvi put pojavljuje tek kad veša Brienne :isuse: Potpuno sam zaboravio da ima onaj epilog u FFC... ko zna kako će to skrpiti ovde. "As we both know, Ser Waldo Frey, you and your family killed my son and his men at the Twins last season..."

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam neki osecaj da ce obesiti simpaticnu Roslyn koja ce se eto nekako bas tad setkati tu u okolini, cisto da publika vidi da to vise nije ona Cat i ne pomisli kako bi sve jos moglo ispasti i dobro na kraju!  :misko: Ili ce najebati neki bezvezni Freyevi koje cemo prvi put videti u toj epizodi.

Edited by Calavera
Link to comment

da,video sam i ja neki ovako sličan razvoj događaja. mislio sam da će sledeća epizoda biti užas,ali only cat će je izvaditi sigurno. i ja očekujem da će brien i pod biti uključeni,a šansa posle ovog nema bukvalno šta više da radi do vetrova i do tog kontroverznog poglavlja koje najavljuju :) 

Link to comment

Podseti me, molim te, koje to kontroverzno poglavlje najaviše?

 

Šansino sledeće. Trebalo je valjda da bude još u DWD ali je ostavljeno za WOW.

Link to comment

Što nas tizuješ, šta to treba da bude kontroverzno u poglavlju?

 

Mislio sam da je opšte poznato. Pa ne zna se,Martin je negde izjavio da je to kontroverzno poglavlje za mnoge i mislim da je dal neki novinar što ga je intervjuisao imao uvid u njega ili tako neka priča. Nije rekao šta je kontroverzno. Ako mene pitaš,verovatno Šansa neće biti više nevina,al to je neko moje nagađanje,ko zna šta je u podloj mašti debeloga. Imaš sigurno negde ako izguglaš nešto više o tome,ja se nisam previše upućivao u priču.

Link to comment

Uf, jaka kontroverza, kao da je ne spopada Littlefinger već 15 godina. 

 

Mada jeste malo čudno, s obzirom da planira da je uda za onog nekog mladog plemića iz Valea...

Link to comment

ili je sve iznenađenje... Sansa je možda najvažniji lik koji je toliko očajno i dugo tavorio da je probio na drugu stranu i tek sada ima potencijal da bude zaista zanimljiv tj. da se razvije u neki neočekivan pravac i odigra neku iznenađujuću ulogu. Inače, sećam se da sam i ja negde pročita to za kontroverzno poglavlje, ali sam mislio da se u međuvremenu saznalo više. Hvala u svakom slučaju.

Link to comment

Uf, jaka kontroverza, kao da je ne spopada Littlefinger već 15 godina. 

 

Mada jeste malo čudno, s obzirom da planira da je uda za onog nekog mladog plemića iz Valea...

mozda ce ona njega? mora nesto da uradi sada vec. vuca je od prve knjige bez ikakve potrebe, sem da bude Joffreyev dzak za napusavanje

Link to comment

Ma razvija se Sansa sa vremenom, nije baš bezveze da je vuče... Poslednje što smo videli bila je uspešan Baelishov šegrt, trenutno manipuliše samo malim Lordom of the Vale ali uči i vežba. Nema šanse da ga ona ne zajebe nekako do kraja, u nekom ključnom trenutku.

Link to comment

Pa to je i meni neki najočigledniji razvoj situacije: da će Baelisha, kao jednog od prime movera i najjačih igrača cele igre prestola da konačno sjebe mlada vonabi princeza iz bajke Sansa, kao opozit njegovom manipulantskom cinizmu, sve mi nekako gradi ka tome. Sad, da li je to toliko očigledno da će Martin i to nekako želeti da izvrne, pošto mu je takav kao neki spisateljski kredo u ovom serijalu, ne znam. Mislim da će, kako se bliži kraju, biti sve manje prostora za takve vratolomije i da će neke stvari morati da legnu baš onako kako deluje najizglednije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...