Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Mda, ja sam poznat po svojim people skills & man management...Lakše bih tebe nagovorio da batališ ovo forumsko kolektiviziranje, iluziju zajedništva, i slične gluposti, te prihvatiš da je svaki gledač serije ostrvo -_-

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lakše bih tebe nagovorio da batališ ovo forumsko kolektiviziranje, iluziju zajedništva, i slične gluposti, te prihvatiš da je svaki gledač serije ostrvo -_-
broken_heart.png:cry:
Link to comment
Što bre ja, poslednju ekranizaciju koju sam bio kritikovao bilo kako je bio "Choke" od Chucka Palahniuka. I najavio da se plašim ekranizacije Zadužbine od Asimova.Sve ostalo - vidi šta je serija u podforumu, ništa im ne radim. :cry:
ja sam knjigofil i izbegavam ekranizacije. ovo sam uzela da gledam jer sam suvise veliki fan, i onda sam pri svakoj epizodi bila u fazonu - pu mamicu im, nisu prikazali ovo, promeniil su onog lika, kakav im je ovo hound, kakvi su ovo bordeli.... i onda si me ti, TI! branjenjem serije od raznih kalavera ovde, ubedio da se opustim i da uzivam, i da gledam seriju kao nezavisno delo. i to ne samo ovu, ubedio si me da gledam na ekranizacije drugacije. u trideset i nekoj si me preobratio.a onda si procitao knjige <_<
Link to comment
MOI?! JA branio seriju od Calavere i sličnih ovde? Jedino ako sam split personality :lol:
ahem. prvi post na temu:
Mislio sam da ću pratiti ovaj topić paralelno sa serijom, no s obzirom da ovde ima barem nekoliko ljudi koji napamet znaju kada koji lik treba da podrigne, forumašenje oko ove serije postaje besmisleno.
pa se potkrepljuje ovim:
Neću da čitam knjige, hoću da gledam seriju. Pogotovo što je to jedina filmska kreacija u poslednje vreme sa mačevima i strelama, a da nema Orlanda Blooma.
al najbitnije je bilo ovo:
Malo mi unosite zbrku vi što ste čitali knjige pokušavajući da opravdate ovo ili odbranite ono; te u knjigama je ovako, te u knjigama je onako. Ono, gledamo adaptaciju odnosno viđenje autora serije, pustite da rupe budu rupe. Zašto očekuju svi od Boromira da je fajter? Jebiga, zato što prikazuju 19. put u toku treće epizode kako u Winterfellu, Crnom Zamku i generalno na severu teraju decu od malih nogu da sa 100 metara proteraju strelu muvi između smrznutih jaja i mačuju sa 17 ledenih cajlonaca istovremeno. Zašto turnir nije flop, iako je bilo manje ljudi nego na dočeku Miralema u kafani? Zato što su potrošili suviše dragocene minutaže ističući troškove i luksuznost istog (i to bez da im je neko iz DS-a radio sait). Zašto forsiraju otvoreno gej odnos između Renlija i Lorasa? Zato što je ovom Vitez od Tratinčice zaglavio đoku u dvanaestercu. Zašto Dothrakiji nisu predstavljeni malo jadno? Zato što horda od koje se userava sedam kraljevstava treba da izgleda impresivnije od Ričarda Bartona na konju na početku Sutjeske (dnd it doesn't). Zašto poručnik Vasić? Zato što je, u stvari, samo zastavnik prve klase. Tako da pustite ono "ja se znam sa autorom serije, ovde i onde vam je dao samo siže, jer mora da uštedi pare - ćerka mu se udaje u Loznici u julu, a znate kakvi su oni dole".
:hella:
Link to comment

o ludi li ste :lol:nego da, Loras-Renli gejstvo:ima definitivno <implicitnog, ne eksplicitnog> gejstva u knjigama, i sigurno ćeš ga videti ako znaš šta tražiš (što je bio moj slučaj)ako ne znaš, možeš da ga primetiš, ali još lakše možeš i da uopšte ne konstatuješ

Link to comment

to je realno nemoguce. nego ja obicno ne volim uopste da gledam ekranizacije dobrih knjiga, uvek sam u fazonu da poredim, a to mi pokvari dozivljaj. ovde pomaze i sto ima toliko likova i prica da mi serija pomaze i da pohvatam neke konce. ali i vizuelno mi je dobra. osim djonsnoua, muku mucim da njanjavca izbacim iz mentalne slike koju sam ranije stvorila.mejdej: ja mislim da ovaj malac koji glumi dzofrija dobro glumi!

Link to comment
osim djonsnoua, muku mucim da njanjavca izbacim iz mentalne slike koju sam ranije stvorila.
Meni je tu najveći problem Aša. Što je najgore, prvo sam odgledala prve dve sezone, pa onda krenula da čitam.Elem, kad se pojavila u seriji nerviruckala me je, no Theon daleko više pa mi bilo drago što ga zezucka, ali bila mi je onako sve u svemu bezvezan nebitan lik.U knjigama mi je pak totalno :thumbsup:, i strašno je koliko su promašili glumicu. Edited by Amelija
Link to comment
to je realno nemoguce. nego ja obicno ne volim uopste da gledam ekranizacije dobrih knjiga, uvek sam u fazonu da poredim, a to mi pokvari dozivljaj. ovde pomaze i sto ima toliko likova i prica da mi serija pomaze i da pohvatam neke konce. ali i vizuelno mi je dobra. osim djonsnoua, muku mucim da njanjavca izbacim iz mentalne slike koju sam ranije stvorila.mejdej: ja mislim da ovaj malac koji glumi dzofrija dobro glumi!
Malac je na Trinity koledžu i planira akademsku karijeru. Reče mi moja prijateljica, Dablinerka, koja ga zna i šta tačno studira (nešto što nema veze sa glumom), ali sam zaboravila.Whahhahahah, Bata ladno was taking it easy pre čitanja. Inače, nema šta ko da brani seriju od Kalavere. On je, mučenik, stalno brani od dvojca smrti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...