Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Do jaja, imaćemo East Asian glumicu za jednog lika u seriji. U sred svih bledolikih Evropljana Essosa, onako, pravo niotkuda.

 

Za sve bar malo tamnopute smo objasnili da su "from the Summer Isles of Africa", uključujuć tu i Unsullied i Missandei iz nekog razloga. A pošto ih je već previše, verovatno će Sam i Gilly od Braavosa do Oldtowna da vozi Salladhor Saan.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za neke od tih bitnijih likova cemo potvrdu verovatno dobiti od GRRMa licno, fale Greyjoyi (mada je tamo prakticno samo Euron siguran), Griffovi, Arienne, debeli Wyman... za Quentina me ne bi cudilo da ga zamene Trystanom.

 

Cudi me da je Areo Hotah tu, on u knjigama sluzi samo da bi nas obavestavao sta radi Doran.

Edited by Calavera
Link to comment

Cudi me da je Areo Hotah tu, on u knjigama sluzi samo da bi nas obavestavao sta radi Doran.

 

I da poubija neke bitne likove, pozatvara druge i bude glavni operativac.

Link to comment

Ma da, ali sve se to moze prebaciti na druge likove a da se nista ne izgubi. Sam Hotah ima personaliti™ 1 prosecne drvene metle.

 

A i sta ces ti ovde kad ne gledas, itd. <_<

Edited by Calavera
Link to comment

Kad vec spominjes knjige:

 

 

Anne: For TWOW, when I have a date, you will have a date. Im now on Twitter, Del Rey Spectra has a number of social media platforms, and I promise you we will put the word out as soon as we know. All I can say is that George is hard at work, and we hope to have it reasonably soon. I currently have 168 pages that he submitted back in Feb 2013 in order to receive a contracted payment, but I know more exists, because he keeps talking about chapter he hasnt yet sent me.

 

link

 

 

photo.jpg

 

Edited by Calavera
Link to comment

Sjajan princip, da ga teraju da isporuči određeni broj strana do određenog datuma da bi dobio pare u ratama :isuse: Kad mu zatreba kinta, samo sedne i nažvrlja par poglavlja o tome kako je Cersei divljala, Brienne i Pod jahali, ili Tyrion se beskrajno vozio rekom, piece of cake.

Link to comment

ako sam dobro shvatio GRRM-a i benioff&weiss-a serija se verovatno zavrsava pre nego sto ovaj napise poslednju knjigu, i 6. i 7. sezona ce velikim delom biti njihova interpretacija onoga sto im je debeli preneo o kraju price?

Link to comment

ako sam dobro shvatio GRRM-a i benioff&weiss-a serija se verovatno zavrsava pre nego sto ovaj napise poslednju knjigu, i 6. i 7. sezona ce velikim delom biti njihova interpretacija onoga sto im je debeli preneo o kraju price?

 

Tacno. Ko zna, mozda nekim cudom uspe da isporuci Windse pre nego sto pocnu da snimaju tu sezonu, ali za ovu zadnju nema leba da ce stici na vreme. Zamislite da odlucite da ne gledate seriju jer ne zelite da vam knjige budu spoilovane, i onda dodje neki MiddleClass i krene da vam prica sta ce se desiti!

Edited by Calavera
Link to comment

Sjajan princip, da ga teraju da isporuči određeni broj strana do određenog datuma da bi dobio pare u ratama :isuse: Kad mu zatreba kinta, samo sedne i nažvrlja par poglavlja o tome kako je Cersei divljala, Brienne i Pod jahali, ili Tyrion se beskrajno vozio rekom, piece of cake.

GigaCar. I ide okolo po fenkonfovima čitajući nova™ poglavlja koja je nažvrljao još prije 7 godina, samo nije našao rupe u koje će ih ugurati.

Link to comment

Izbaci me ovo VLC sranje u sred Sansinog idiotskog svedočenja. Kako propustiti priliku da se još jednom rekapituliraju prve tri sezone, makar se mala outovala celom Vejlu :yawn2:

 

Odo' da spavam, samo da pohvalim kupanje Robinje Isaure :wub: i Gray Worma, plus ničim izazvani 15-minutni razgovor koji je usledio :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...