Jump to content
IGNORED

The Social Network (2010)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    23

  • Indy

    18

  • Ajant23

    15

  • fancy claps

    10

kaće jedan isto ovako genijalan film o twitteru? mada, ne znam jel mogu dva takva da se steknu u istoj deceniji. inače, postoji pozitivna korelacija između oduševljavanja ovim filmom i povlacenja zalizaka tj. širenja čeone zone ...joooj, a kad vidim ovo prozivanje matice za provincijalizam, loše mi bude. gde je onaj smajli svinja? evo ga. :piggy:

Edited by gagorder
Link to comment
joooj, a kad vidim ovo prozivanje matice za provincijalizam, loše mi bude. gde je onaj smajli svinja? evo ga. :piggy:
Читај, ипак, пажљивије... то је употребљено у строго одређеном контексту и тешко да се може довести у питање.
Link to comment
pokusaj ipak da razmislis da nije mozda sama tema ono sto ti se nije dopalo (sto potvrdjujes u izvesnoj meri svojim postom).
невезано за овај филм - потребне су ми биле године да укапирам да ја у неким филмовима не подносим тему или осећање/атмосферу филма. окидач је био нека оваква примедба моје другарице.
Link to comment
невезано за овај филм - потребне су ми биле године да укапирам да ја у неким филмовима не подносим тему или осећање/атмосферу филма. окидач је био нека оваква примедба моје другарице.
jea. i ja kapiram da ajantov problem s filmom nije sto ovaj ne govori o drustvenim mrezama. ipak je ajant hurt locker, film koji se zove irak, a govori o iraku kolko i fejzbuk govori o iraku, proglasio najboljim filmom decenije.
Link to comment
ipak je ajant hurt locker, film koji se zove irak, a govori o iraku kolko i fejzbuk govori o iraku, proglasio najboljim filmom decenije.
Bio bi ovo lep uradak fikcije, kada bi sadržao druge reči i drugačije raspoređene.Kako bilo, kad već pomenu, Katanac za bol meni jeste osetno bolji film od Društvene mreže, ali daleko od toga da mi je najbolji film decenije...Inače, uživanje u žanru ratnog filma kao implicitno problematizovanje javnosti koja na sličan način svojim bilo ratnim bilo antiratnim aktivnostima postaje bitan deo problema - to uveliko nadmašuje postupke ovog filma.
Link to comment

Nije ti neprijatno kada izgovaraš ili pišeš ime "Katanac za bol"? Imaš neku obavezu da koristiš distributerski naziv filma, ma koliko mongoloidan bio? Kada sam video da su ovako preveli film osetio sam gotovo fizičku, nezakatančenu bol.

Edited by vasudeva418
Link to comment
Nije ti neprijatno kada izgovaraš ili pišeš ime "Katanac za bol"? Imaš neku obavezu da koristiš distributerski naziv filma, ma koliko mongoloidan bio? Kada sam video da su ovako preveli film osetio sam gotovo fizičku, nezakatančenu bol.
Ha-ha, pa pročitaj post na koji sam replicirao, oko toga kako se film zove Irak :D
Link to comment
Ha-ha, pa pročitaj post na koji sam replicirao, oko toga kako se film zove Irak :D
Hm to je bila više metafora, ali dobro, ako se ložiš da ganjaš bukvalizme tamo gde ih nema, OK.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Konacno! Kakva filmcina! :Hail: Fincher genije, Sorkin genije, Reznor i Ross geniji! Soundtrack otkida, ako ne dobiju Oskara, spaliti Kodak teatar, a bome i ostali ako ne dobiju!Pa Bitlsi na kraju, bre!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...