Jump to content
IGNORED

The Social Network (2010)


3opge

Recommended Posts

filmicina (zato sto nikako nije dosadan)mene zanima jedna stvar. mrzi me da turam u spoiler* jer necu otkriti nista posebno. samo u jednom momentu sa advokatima braca spominju da je zucker imao uvid u neke ili sve linije koda, a mi smo videli samo jednu-jedinu scenu gde je on sa njima u onom klubu, hodniku i dogovaraju se o tome da ovaj utrci sa njima u projekat. hocu da kazem da je onda i imao debelog razloga da im plati.*cemu spoiler-i kada je otvorena tema koja se bavi filmom. razumeo bih da se turaju tamo gde se najvaljuje "sta sam gledao" ???

Link to comment
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    23

  • Indy

    18

  • Ajant23

    15

  • fancy claps

    10

ali u jednom trenutku je rekao da ni jedna linija njihovog koda nije iskorišćena za fejsbuk.oni su imali samo ideju, to je uzeo, a ne konkretne linije koda
meni se ne cini kao da su oni imali samo ideju, ali dobro. dobili su na kraju pare i to je sustina.
on je u-video, pa iz-menio, skot
tako se i meni cini, a za to imam osnovu jer je pokazao svoju snalazljivost na pocetku filma kada je napravio onu stranicu koju je pustio na lokalni server.
Mene zanima u kakvim je sada odnosima sa ortakom koga je izjeb'o ko magarca za pare, pa ga otkačio ko poslednja dojka.
ne znam, ali buduci kako ga je film prikazao, deluje mi kao da je dovoljan sam sebi.
Link to comment
Mene zanima u kakvim je sada odnosima sa ortakom koga je izjeb'o ko magarca za pare, pa ga otkačio ko poslednja dojka.
ortak je zahvaljujuci svom delu vlasnistva u FB milijarder. takodje, isposlovao je da mu se vrati status 'founder'. tako da ne znam sta je 'dojka' ali bih rekla da mu nije tako lose, za u sustini par meseci rada i malo para.inace, ortak sada radi na svom novom startupu i zeli zucku sve najbolje, pa pretpostavljam da i zuck njemu isto.doduse, ja sve sto znam je 'iz zivota' posto nisam gledala film, mozda si film uzima neke umetnicke slobode. ali, posto se ovde narodu svidja, pogledacu ga :)
Link to comment
ortak je zahvaljujuci svom delu vlasnistva u FB milijarder. takodje, isposlovao je da mu se vrati status 'founder'. tako da ne znam sta je 'dojka' ali bih rekla da mu nije tako lose, za u sustini par meseci rada i malo para
Zahvaljujući svom delu vlasništa za koje je morao da se sudi.Dojka je sisa, htedoh reći da ga je Zukerberg oladio na vrlo pokvaren način, naravno, pod pretpostavkom da su ta dešavanja u filmu istinita.Govorim o Zukerbergovom odnosu prema njemu, svom jedinom i jedinom pravom prijatelju, ne o parama. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Yap.Zato sam se i ogradio, "pod pretpostavkom da su dešavanja u filmu istinita".
sad sam pogledala film. pa u filmu ga grize savest, a sean parker je olicenje djavola. znaci on ima second thoughts na kraju jer shvati da se poveo za djavolom, a ne za andjelom (severinom). bar ja tako tumacim :blush:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...