Jump to content
IGNORED

The Social Network (2010)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    23

  • Indy

    18

  • Ajant23

    15

  • fancy claps

    10

Jos uvek sam pod utiskom i nakon prospavane noci! Mora se ovo pogledati opet, cim prije! Sto volim ovaj osecaj ^_^Zaboravih sinoc da kazem da su kamera i fotografija fantasticni. Ove Red kamere su sjajne (plus post-production obrada naravno).

Link to comment
Jos uvek sam pod utiskom i nakon prospavane noci! Mora se ovo pogledati opet, cim prije! Sto volim ovaj osecaj ^_^Zaboravih sinoc da kazem da su kamera i fotografija fantasticni. Ove Red kamere su sjajne (plus post-production obrada naravno).
raspevao si se mnogo a nikako da cujem sta je to toliko dobro osim kamera, jebo kamere, ima u svaku bolje snabdevenu radnju
Link to comment

Sta bre fali hormonima matorci jedni? :DOvako na prvu loptu, najvise mi se dopalo to sto je ovo pre svega prica o prijateljstvu. Propalom. Takodje, dobro oslikano vreme, ove dvehiljadite. Iako se film konkretno bavi elitistickim drustvom, ipak ovo je prica o drustvu sadasnjeg vremena i trenutka uopste. Zanimljivo mi je sto je film nastao u trenutku kad je cela prica i dalje prilicno aktuelna, dakle bez neke velike distance, opet po ugledu na All the President's Men.Ali najjace™ mi je sto se sve na kraju svodi na baby, you're a rich man. Dobra poenta. I nakon svega svi oni ostadose sa debelom kintom, zezajuci se na koledzu, po zurkama, sa ribicama, kompjuterima, itd. A sta mi mozemo? Mozemo samo da im jos malo doprinesemo otvaranjem svog profila na fejsu. Ako hocemo.

Link to comment

film mi se se baš dopao i odgledala sam ga skroz koncentrisano. brzina je taman kako treba. ne znam u kojoj meri je priča pratila stvarne događaje i ličnosti.ja sam sve vreme bila na strani zuckerberga. pripada tipu ljudi pored kakvih sam odrasla i razumem ga. neko sa kim sam gledala film misli da je zuckerberg skot ali da ja imam naklonosti prema genijalcima. i to je tačno. nemam utisak da je sociopata i uopšte mi ne deluje da je novac njegov motiv.novac jeste motiv svih ostalih, i to se u filmu jasno ističe. takođe mi je super što se film ne bavi fenomenom fejsbuka, nego je priča o ideji, o poslu i o prijateljstvu. volim što su likovi portretisani svedeno, što su situacije prikazane kao kroki portreti samih sebe.

Link to comment

Glas seljakaThe Social Network 314 52Carlos 247 36Winter's Bone 194 34The Ghost Writer 163 27Everyone Else 143 26Dogtooth 128 20Black Swan 118 19Wild Grass 115 18Mother 115 21za par godina niko se nece secati sta je ova lazna biografija i sto je glasana.

Link to comment
za par godina niko se nece secati sta je ova lazna biografija i sto je glasana.
za par meseci niko se neće sećati ovog glasanja.niko neće ni imati potrebu da se podseća. Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...