Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Mene fascinira Google Goggles aplikacija (ima i iPhone i Andorid verzija). Nisam bas proveravao prevode, ali prepoznavanje slika i fotografija je sjajno.
a to sto resava sukodu i sahovske patije to nije fascinantno ....
Link to comment

Po internetu se može pročitati kako se priprema mini iPhone. Dimenzije se kreću od "manji za trećinu" do "polovina veličine normalnog", a cena bez ugovora od 200-300 dolara. Sve je, naravno, još u sferi glasina, ali ako se ostvari možda i uspem da ga kupim :).Mada, iskreno rečeno, ne verujem da može da bude duplo manji - čak bi i za moju šaku bio premali.

Link to comment
  • 2 weeks later...

molio bih nekog od Parizana tj. za odgovor na par pitanja.Da li je mouce uzeti iPhone4 sim free u nekom od Apple store-a u Parisu?Koja je cena? Koliko je povoljno u odnosu na ostale EU zemlje?Koliko je cimanje povracaj poreza na aerodromu?Hvala unapred :)

Link to comment
Ja pazario u Italiji po skupljoj opciji, (659 evrova za simfree), ali sam imao putnika. Radi kao sat, samo cekam jos i jailbreak za 02.10.04Cene za evropu:iphone-4-costs.png
molio bih nekog od Parizana tj. za odgovor na par pitanja.Da li je mouce uzeti iPhone4 sim free u nekom od Apple store-a u Parisu?Koja je cena? Koliko je povoljno u odnosu na ostale EU zemlje?Koliko je cimanje povracaj poreza na aerodromu?Hvala unapred :)
Link to comment
  • 4 weeks later...
Po internetu se može pročitati kako se priprema mini iPhone. Dimenzije se kreću od "manji za trećinu" do "polovina veličine normalnog", a cena bez ugovora od 200-300 dolara. Sve je, naravno, još u sferi glasina, ali ako se ostvari možda i uspem da ga kupim :).Mada, iskreno rečeno, ne verujem da može da bude duplo manji - čak bi i za moju šaku bio premali.
Ne znam zasto bi neko zeleo manji displej (na kome Apps ne bi bile od neke koristi, ako bi uopste i radile).Inace sam bas juce presao sa iPh.3G na 4, i sad uzivam, posebno u video kamerici. A i brzo kano munja (posebno posle 3G). Mada sam se navikao na zaobljeni dizajn, sam je ulazio u dzep. Sa ovim moram da se fajtam.
Link to comment

Pa, promeni mrezu :-) Ja sam upravo to uradio i dobio ne samo brzi phone vec i brzi 3G network (nisu ni oni svi isti). Tako da mi je internetisanje preko 3G sad prilicno brzo. Plus je i Safari u iOS4.3 ubrzan znatno.

Link to comment
Pa, promeni mrezu :-)
Ne vredi, niko ne nudi ovo sto trenutno imam - finansijski mi se nikako ne bi isplatilo :(
Plus je i Safari u iOS4.3 ubrzan znatno.
Da, to sam i ja primetio.
Link to comment
Ne vredi, niko ne nudi ovo sto trenutno imam - finansijski mi se nikako ne bi isplatilo :(
To sam i ja mislio, dok nisam dobio poziv od telekoma B. Pa, kazem ja, "telekom A mi daje ovo besplatno, ono neograniceno, plus toga nije mi istekao ugovor, pa moram da platim ako cu da izadjem." A telekom B kaze, "dacemo ti i mi to besplatno i ono neograniceno, plus i iPhone 4, a za ovo zadnje - evo ti kredit 200 dolara". E, pa tu nisam mogao da odolim.:-)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...