Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

nije otkljucana cetvorka. otkljucana je 01.59.00 baseband verzija kojih ima jako malo. najvise ih je sa 4.10 basebandom i novijim, mrka kapa za sada.kupi otkljucanu u kanadi ili francuskoj.

Link to comment
Hvala, prenecu drugaru. Nije jasno sto ta sprava bas toliko kosta. Jeste da bih je kupio da se igram programiranja u slobodno vreme, al opet, malo je to zadovoljstvo za tolike pare.
Ma, hackintosh ili virtuelna makina, pa se igraj.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Live Voice Google Translate app je pusten danas. Premda ima nekih problema, hehe, iz jedno 3 cuga prepozna sta sam mu rekao, i onda se pritiskom na onaj mali "zvucnik" pored fraze to moze plejirati na nekom drugom jeziku. Nije cak ni lose, bez obzira na ocekivanu stucavicu. img1146.png

Link to comment
Live Voice Google Translate app je pusten danas. Premda ima nekih problema, hehe, iz jedno 3 cuga prepozna sta sam mu rekao, i onda se pritiskom na onaj mali "zvucnik" pored fraze to moze plejirati na nekom drugom jeziku. Nije cak ni lose, bez obzira na ocekivanu stucavicu. img1146.png
Nije dobro prevedeno.
Link to comment
Ajd' kazi sta je napisao, da ne jurim sad nekog Francuza.
ma samo je malo tarzanski, gramaticki neispravno, trebalo bi da bude "donnez-moi" umesto "me donner"razumeli bi i tako, tj dosta njih bas tako i kaze :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...