Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

ua! :envy:ja muljam nesto da kupim nov iPad1, ali dosta ispod cene... :(
Pa, dosad sam imao Blackberry kao službeni telefon. Sad su medjutim prešli na IPhone što sam znao, ali ubacili i IPad u benefit pack, što nisam znao, ali je bilo prijatno iznenadjenje. Ne znam da li je to opet ono ceo svet u isto vreme, ali je ovde juče bio launch u 17.00 (za IPad 2).
Link to comment

Samo da reklamiram fini app za iPhone (i iPad): www.evernote.com16-iphone-apps-evernote-500x250.pngDosad najbolji notepad koji sam imao na iPhoneu, a plus toga je Free. (Placa se jedino ako je potreban dodatni prostor na serveru).Takodje isti program dolazi kao app za Google Chrome, Firefox, a takodje ima i Windows program istog imena i namene. "Beleske" se ostavljaju u "oblaku" (na serveru), znaci automatski su sinhronizovane, a mogu biti kucani tekst, fotografije, audio zapisi. Ono sto je jos bolje je interfejs, da ne kazem sucelje, koji omogucava tag-ovanje i sortiranje ovih zabeleski u foldere ("notebooks"). Ako vasa foto-beleska u sebi ima tekst, taj tekst je takodje "pretrazljiv". Odlicna fora za skljocanje "skolske table" (tj. whiteboarda) sa sastanaka ili za vizit karte. Ne samo da ostaje arhivirano, nego moze i da se searcha. Fancy fora!Sjajni app. Ima i za Blackberry, te Android. ;)

Link to comment

Sjajan je Evernote. Postoji i plug-in za Safari gde sa jednim klikom prebacis selektirani tekst ili celu stranu kao pdf. Postoji i desktop aplikacija. Znaci imam Evernote na iPhoneu, browseru i iMacu i sve se savrseno sinhronizuje. I to momci napravise za dzabaka. The best things in Apps are free.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...