Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

jel neko od prisutnih uspeo da razbije staklo na iphone 4 i da li je menjao isto? vidim da operacija ne kosta bubreg (65e), vise me zanima uspeh iste tj da li ima promena u rezoluciji.ne pitajte me zasto pitam. angry.gif
Opa, to pala cena? Da uskoro razmatram menjanje displeja na 2geju onda.
Link to comment
Opa, to pala cena? Da uskoro razmatram menjanje displeja na 2geju onda.
nenormalan si. prodaj 2g jer ce se ionako uskoro raspasti, bar za delove. ima ih koji dobro placaju. i onda kupi 3g, polovan, taj ce raditi bar jos nekoliko godina.
Link to comment
jel neko od prisutnih uspeo da razbije staklo na iphone 4 i da li je menjao isto? vidim da operacija ne kosta bubreg (65e), vise me zanima uspeh iste tj da li ima promena u rezoluciji.ne pitajte me zasto pitam. angry.gif
razbio prednje - otisao u apple store i dali mi novi....ortak ga razbio 3 puta (i prednje i zadnje), menjao ga...bilo nekih $150 sve isto sto se tice rezolucije itd (naravno apple je sve odradio).
Link to comment

toza markovic kikindatips & tricksdva klika na space, stavlja tacku, razmak i prvo slovo veliko :Hail: mozda neko nije znao

Link to comment
  • 3 weeks later...
Da li postoji neki softver na App store koji pokazuje koji su programi(procesi) aktivni?
Mozda ovo pomogne, izgleda da ima procese na dnu?$0.99http://bjango.com/iphone/istat/iphone.png
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo i mene na cetvorci :)Samo da se oslobodim network lock-a, posto moja mreza [Virgin] mi daje bolje uslove nego ova na koju je telefon zakljucan [Orange].

Link to comment
dermandarsorry ako je bilo. odlican (nekim cudom) free panoramic photo app.
jesi li probao photosynth? apple+microsoft, propalo srpstvo ugaseno... no odlicno radi.edit: a da. ja se zovem paculla i imam belu cetvorku. na belom sam. Edited by paculla
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...