Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Stavio iPhone na ebay veceras - razmisljam se da uzmem iPad. Telefon je funkcija koju najmanje koristim [cak i za to koristim vise skajp], pa ce neki mali, obicni da zavrsi posao.Od kako sam ga uzeo [Avgust prosle godine] registrovao je malo ispod 10 sati poziva...Sve ostalo ima i iPad, a veci ekran ce dobro doci.
Ode!U Belgiju :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
Stavio iPhone na ebay veceras - razmisljam se da uzmem iPad. Telefon je funkcija koju najmanje koristim [cak i za to koristim vise skajp], pa ce neki mali, obicni da zavrsi posao.Od kako sam ga uzeo [Avgust prosle godine] registrovao je malo ispod 10 sati poziva...Sve ostalo ima i iPad, a veci ekran ce dobro doci.
Juce, uzmem iPhone preko SoftBank Japan.Cena: 57,000Yen (nekih 640US$). 32GB iPhone.Ukljucuje:22$ mesecno za aparat, 30 meseci.4$ mesecno za popravke ("no customer negligence", na primer da ga ispustis u vodu nije ukljuceno), ukljuceno da zamene bateriju ako se brzo prazni ili ako jednostavno rikne ili muzika pocne da preskace.Pozivi su ekstra.Ispada nekih 3$ mesecno skuplje nego standardan mobilni.Sa WiFi preko te iste firme koji postoji godinama u kuci, moze da se zove iPod (koji treba da bude u nekom WiFi podrucju). Ili preko Skype.Pozivi sami su mala stavka, beznacajna cak i bez WiFi ili bez Skype.Naravno, on je i iPod, sa muzikom.iPad 1.0 nije telefon i nije kamera. SoftBank ocekuje da se (iPad 2.0) pojave u avgustu 2011-te, odlozeno zbog zemljotresa (tu Samsung Galaxy pravi pokolj, iako inferioran po dizajnu ipak je i telefon i kamera i manji i zgodniji za nosenje).
Link to comment

juce na buvljaku u zemunu video kopiju iphona 4. kosta 120E, spolja je savrseno napravljen, uopste ne bi provalio da nisam zagledao. jedina razlika (fizicka) je u tome sto nema slot za karticu sa strane nego se skida zadnja maska i idu 2 kartice normalne velicine. posto moja zena vec godinu dana trosi neku cheapo mini kopiju prethodnog, nosim se mislju da ga kupim i vidim da li prolazi kao normalan telefon.

Link to comment

imao sam kineski mobilni marke general mobile, zali boze para. Pokvario se posle 3 meseca, ton nije bilo moguce kontrolisati (kada zvoni alarm budio sam celu vertikalu u zgradi). Softver :isuse::blink: Sve u svemu kinesku tehnicku robu(kineski brend) NIKAD VISE

Link to comment

mislim da imam neki problem sa telefonom. naime, kad god me neko zove uvek mi se pojavljuje samo broj, ali ne i ime pozivaoca iako ga imam uredno sačuvanog u kontaktima, a pritom sve pozive normalno beleži pod imenima. proveravala sam Show My Caller ID i on je uključen. nije mi baš jasno o čemu se radi...i šta je uopšte Data Roaming? kad god krenem da kucam neku poruku izbacuje mi obaveštenje da je DR isključen i preporučuje mi da koristim Wi-Fi ili da uključim DR.. zašto to izbacuje i kako da ga isključim?

Link to comment

Drug je dobio na poklon od nekog prijatelja iz Spanije iPhone 4 sa valjda 16gb, i sad hoce da ga ovde dekodira i proda. Koliko kosta takav nov kod nas?

Link to comment

na oglasima su zakljucani od 450e pa na vise, za otkljucavanje ce morati da se otvori cca 100eu zavisnosti od operativnog sofvera pitanje je da li ce moci da ga otkljuca

Link to comment
mislim da imam neki problem sa telefonom. naime, kad god me neko zove uvek mi se pojavljuje samo broj, ali ne i ime pozivaoca iako ga imam uredno sačuvanog u kontaktima, a pritom sve pozive normalno beleži pod imenima. proveravala sam Show My Caller ID i on je uključen. nije mi baš jasno o čemu se radi...i šta je uopšte Data Roaming? kad god krenem da kucam neku poruku izbacuje mi obaveštenje da je DR isključen i preporučuje mi da koristim Wi-Fi ili da uključim DR.. zašto to izbacuje i kako da ga isključim?
koristis iPhone u inostranstvu, zar ne?i ja sam primetio bug sa nepokazivanjem tj neprepoznavanjem pozivaoca, svaki put kad dodjem u Srbiju, inace normalno radisto se DR tice, ne ukljucuj ni slucajno to je ona opcija koja je tipu omogucila da napravi racun od 6.000 evrica
Link to comment
i ja sam primetio bug sa nepokazivanjem tj neprepoznavanjem pozivaoca, svaki put kad dodjem u Srbiju, inace normalno radi
Moj 3Gs je radio normalno i u [roamingu u] Srbiji...
Link to comment
  • 3 weeks later...

jel neko od prisutnih uspeo da razbije staklo na iphone 4 i da li je menjao isto? vidim da operacija ne kosta bubreg (65e), vise me zanima uspeh iste tj da li ima promena u rezoluciji.ne pitajte me zasto pitam. angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...