Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

O ugrađenoj mail aplikaciji, pošto ona sasvim lepo dozvoljava da sve svoje mailove spakujem tu, ali je problem što mi (za razliku od gmail aplikacije) prijavljuje i poruke koje ne idu u primary, a takvih je mnogo i uglavnom su beskorisne.

 

A ima i gmail aplikacija za ovo? :isuse:

Instaliraću. :D

 

Imas skoro sve google aplikacije i za iOs [maps, YT, gmail, hangouts etc]...

Link to comment

Imas skoro sve google aplikacije i za iOs [maps, YT, gmail, hangouts etc]...

 

Sad ću sve da ih instaliram, ionako ne znam šta ću sa 128GB. :D

Link to comment

Instalirao.

 

Kako se na ovo prebacuje mp3 muzika? Samo napravim folder Music (za sada sa kompa kad ga povežem kablom vidim samo folder DCIM gde su fotke) i iskopiram u njega?

Link to comment

OK, to, a ima li ikakvog načina naterati iTunes da u okviru mojih albuma, koji imaju m3u plejliste, poređa pesme po pravom redosledu sa albuma?

Nek pristupa Appleovim serverima, neka povuče odakle hoće, samo da sortira kako treba?

Ili moraju pesme da se rinejmuju i da im se dodaju brojevi ispred? :mad:

Link to comment

Kao i svaki softver, čita tagove. Ne može on da zna koja je koja pesma po redu.

 

Mrmlj, biće da je problem u tome što dosta toga nema tagove, već samo m3u plejliste.

Šta znam, ako može da povuče omot albuma, mogao bi i redosled pesama na albumu.

Link to comment

Hm, neam pojma, pročačkaj po guglu, ne znam kako se iTunes ponaša sa m3u plejlistama, moguće je da ima neka fora da ih pročita. Ja ih davno nisam sretao, danas je teško naći netagovanu muziku.

Link to comment

Hm, neam pojma, pročačkaj po guglu, ne znam kako se iTunes ponaša sa m3u plejlistama, moguće je da ima neka fora da ih pročita. Ja ih davno nisam sretao, danas je teško naći netagovanu muziku.

 

Danas je teško, ali početkom veka dok se grebovalo ručno... :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...