Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

Haha, a tvoj kandidat kao nije sajko. Do-bar.

 

Vrlo moguce da jeste, ne bi me cudilo. Imas neki info da je pozivao na necije hladnokrvno smaknuce ili da se smejao i salio dok je pricao o necijem ubistvu?

Link to comment

Vrlo moguce da jeste, ne bi me cudilo. Imas neki info da je pozivao na necije hladnokrvno smaknuce ili da se smejao i salio dok je pricao o necijem ubistvu?

aa7d4c8b16a18c498fcdc8a63e3ae880.jpg

 

:fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Poenta je da se vas dvojica, a ne ja, slazete sa jednim od to dvoje reptilijanskih mozgova u pogledu postupanja sa "izdajnicima".

Link to comment

Poenta je da se vas dvojica, a ne ja, slazete sa jednim od to dvoje reptilijanskih mozgova u pogledu postupanja sa "izdajnicima".

 

Odakle ti ideja da sam ja za to. Na zalost za ono sto je on uradio (izlozio riziku ljude koji se bore protiv ekstremista ili rezima na raznim lokacijama) ne postoji kazna.

Link to comment

ma ne lupaj bre...tolika glava a nigde pameti

 

ovo svedjani pokusavaju da zatresu drvo. covek cim bude zakoracio van ambasade ima da ga eliminisu za vek vekova.

Edited by mustang
Link to comment

Odakle ti ideja da sam ja za to. Na zalost za ono sto je on uradio (izlozio riziku ljude koji se bore protiv ekstremista ili rezima na raznim lokacijama) ne postoji kazna.

Jao, jadni americki partizani u sumama Oregona, Snowden ih izdao.

Link to comment

ovo svedjani pokusavaju da zatresu drvo. covek cim bude zakoracio van ambasade ima da ga eliminisu za vek vekova.

imho nece stici ni da zakoraci...

Link to comment

Bilo bi kul kad bi testirali sa nekim dvojnikom, da vidimo ko će prvi da se izleti  :lol:

Mozda neki Pinokio, za zivu dushu bi bila greota da strada zbog budale™.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...