Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

Ček, možda ja to nisam dobro razumeo, ali vest na Gardijanu je citirala Švede, koji su rekli nešto u fazonu "obustavljamo slučaj zato što ne nedostupan. Ali ukoliko se učini dostupnim, mi ćemo rado obnoviti slučaj".

 

Što će reći, Briti hoće da ga hapse enivej zbog bega u stranu ambahadu, pa kad ga ćorkiraju, onda Švedi mogu da podrazumevaju da je ponovo "available"?

Edited by Razzmatazz
Link to comment

koliko sam ja razumeo mogu da obnove slucaj samo ukoliko ode u svedsku do 2020 kad slucaj zastareva. to taman otvara britancima vrata za direktno izrucenje u usa. 

Link to comment

Sad govance moze pravac u americki zatvor

Joj kakva si konzerva. Šta smo imali? Assange je "govance", Snowden je "mutan lik" a tretiranje Manninga u pre trial detention na onakav način i onoliko dugo je "brljotina" ili kako si već onomad rekao....

Edited by pacey defender
Link to comment

Da vidimo:

Iz Londona je najbolje leteti do Kita Aviancom preko Bogote.

 

 

 

To jedino ako može helikopterom s vrha ambasade pa pravo do Ekvadora, inače bi ga Tereza uhapsila, upakovala i predala Amerikancima i pre nego stavi drugo stopalo na trotoar.

Link to comment

Joj kakva si konzerva. Šta smo imali? Assange je "govance", Snowden je "mutan lik" a tretiranje Manninga u pre trial detention na onakav način i onoliko dugo je "brljotina" ili kako si već onomad rekao....

 

Snowden i Manning su ljudi koji imaju pozitivne namere ali Assange je attention seeking govance koje boli uvo za javnost informacija i ima svoje licne agende zbog kojih se ne libi da ugrozi ljude kroz podatke koje objavljuje. Snowden je nacinom na koji je plasirao podatke zastitio imena specificnih ljudi ali je otkrio sustinu o prisluskivanju, Assange ne haje za to. Plus je pomogao izbor naci psiha za predsednika. Sto se mene tive nek se udavi u govnima. 

Link to comment

Sledeci put.

 

 

 Covek se uci dok je ziv. 

 

 

Pošto ste promenili državljanstvo sad možete da ga roknete i polonijumom, u KGB stilu, dron je za pičkice

Link to comment

Pošto ste promenili državljanstvo sad možete da ga roknete i polonijumom, u KGB stilu, dron je za pičkice

 

Nisi primetio da je srpskom drzavljaninu prvom palo na pamet da treba da se roksuje? EVO SAD CU MALO DA POVECAM DA PRIMETIS

Trebalo je da ga dronujete na vreme, sta da ti kazem.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...