Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

  • 7 months later...

Meračim se da uzmem ovih dana vinteru ili savu eskimo, ne znam još, kod mene u kraju je zimi kopaonički ambijent, a niže, u gradu obično čisto, ssamo bljuzga, kažu Sava je bolja za prvi slučaj?

Link to comment

Mislim da možeš naći testove na netu. Strane dakako, ali radili su i savu i tigar.Koliko se sećam tigar je bio prihvatljiv za sneg ali baš loš za čokolino (bljuzga, voda).Ako se već meračiš, pohitaj, možda nađeš i bolje za nešto malo više novca.

Link to comment
Imate li preporuke za nekog proizvođača lanaca, a da nije Thule? Mislim pre svega na cenu, da eventualno završe posao ukoliko budu neophodni.
http://www.konig.it/it-it/itImaju odlične lance...Ne znam da li ih neko prodaje u Srbiji.Eh, izvini, sad tek vidim da oni prave Thule. :Stupid: Nego, ovde ih prodaju kao Koenig, pa me povuklo. Edited by Tresko
Link to comment
Kupio eskimo danas.Videćemo kad dođe sneg
Ја их користим већ две године и богами прошле су и Тару и Дивчибаре и могу ти рећи да су одличне.
Link to comment

Ima li neko preporuku gde kupiti felne? Prosle godine mi je kupovina celicnih felni bila nemoguca misija, jer vecina prodavaca ima 1-2 felne, ili ih narucuje u roku od 2 meseca, a meni treba 4 komada, po mogucstvu odmah.

Link to comment
Na forumu poznata firma tzv Vasine felne, poviše Cvetka s desne strane
Sto puta sam tuda prosao i nikada je nisam primetio, verovatno jer mi tad nisu trebale felne :lol:Moracu da svratim ovih dana.
Link to comment
ima li je na veb-u?
Nije to videlo veba. Od Cvetka ideš dok bulevar ne zavije udesno, posle stotinak metara, neke radnje, pa dvojica felnadžija - vulkanizera. Ali felni ima i po oglasima, ne znam za koji auto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...