Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

stiglo mi jutros na mail

Vratila se Fata od ginekologa kući, pa je Mujo pita:- I, kako pica?- Dobro.- Kako sise?- Dobro.- Kako šupak?- E, za tebe me nije pitao!!
i da, ima još jedan, ali samo za žene :fantom:

Životno pitanje za žene:- Što nabaviti? Muža ili psa?Odgovor:- Sve ovisi o tome hoćeš li da ti neko usere samo tepih ili cijeli život.

Edited by duda
Link to comment

Uhvatio Pop zlatnu ribicu.Ribica: Ako me pustiš ispuniću ti dve želje....Pop: Moja prva želja... pa neću vise da budem sveštenik - i u tom trenu ribica mu uze Bibliju, baci je pa kaže: Sad više nisi sveštenik...Ribica: Hajde reci tu drugu želju...Pop: Hoću da imam punoooooooooo para, al da ništa ne radim, samo da uživam....U tom trenu ribica uzme nazad Bibliju, vrati mu je i reče: Ma koga bre ti zajebavaš.

Link to comment

Uhapsili dilera sa 50 kila kokaina u gepeku.Dosli novinari da uslikaju plen..da uslikaju njega..a on kaze"Nemojte, molim vas..kamera dodaje 10 kila"

Edited by SNARC
Link to comment
Jelica Greganović, žpu...
Tu nema njenog autorstva. Koliko vidim na Guglu, ona je to smatrala šatrovačkim govorom, a ja sam uobličio da bude vic, sa sve apostrofom. Možda i nije naročito dobar vic, al' je moj :)
Link to comment

kacmo kod izmišljanja vicova, de je puella?eo jedan olckul kacam već tuna. neki naši ljudi na safariju i sad u nekom od mnogo zgodnih trenutaka pojavljuje se crnac koji govori srpski. ovi naši fascinirani, pa kaaako (vic u vicu), pa gde si naučio... kaže crnac, pa opušteno, studirao sam ja Beogradu. Masa oduševljena. I, jesi završio? A čuš, ma pušti, upa' sam u neko loše druuuštvo!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...