Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Tehnička podrškaPoštovana tehnička podrško,prošle godine sam unapredila svoj Dečko 5.0 program u verziju Suprug 1.0 i primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje,ograničio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savršeno u Dečko 5.0 programu.Povrh svega Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao što su Romantika 9.9 a instalirao neke aplikacije koje ni sama neznam šta znače kao što su NFL 5.0 i NBA 3.0 i obavezne programe Dijalog 8.0 i Čišćenje kuće 9.5 koji jednostavno sruše ceo sistem.Probala sam da situaciju i program Suprug 1.0 očistim softverom Zvocanje 5.3/5.4/5.5 ali nažalost ništa nisam postigla.Očajna....... blush.pngblush.pngblush.png____________________________________________________________________________________________________________OdgovorDraga očajna,niste obratili pažnju na deklaraciju,Dečko 5.0 je zabavni softver,a Supug 1.0 operativni sistem.Pokušajte da unesete sledeće komande:>C/:MISLILA SAM DA ME VOLIŠ</ i instalirate program Suze 6.2.Tada bi trebalo da se u programu Suprug 1.0 automatski pokrenu aplikacije Krivica 3.0 i Cveće 7.0.Ali upamtite,preterana upotreba ovih aplikacija može da pokrene programe Neprijatna tišina 2.8 i Hladno Pivo 6.1.Posebno je Pivo 6.1 neprijatan program.Nikako ne instalirajte program Tašta 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate starije verzije programa Dečko.Oba ova program nisu podržana i samo će srušiti operativni sistem Suprug 1.0!!!U suštini Suprug 1.0 nije loš operativni sistem,ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo.Razmislite o nabavci novog softvera i aplikacija,a mi vam preporučujemo Začinjena Hrana 5.3 i Seksi donji veš 1.0.Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje u svim verzijama jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino možete da otkrijete sa programom Privatni Detektiv 5.8 ili čak da obrišete sa Advokatom 9.8.To je teško izvesti pravilno jer može doći do resetovanja operativnog sistema Suprug 1.0 i zahteva instalaciju novog operativnog sistema Suprug 2.0!!!!

Link to comment

Obama nazove Putina na crveni telefon:- Molio bih te za uslugu. Naša fabrika kondoma je izgorela i hitno nam treba 10 miliona kondoma, da zaustavimo prenaseljenost!- Nema problema, još nešto? - Kaže Putin.- Da, i voleo bih da su plave boje i primerene našoj muškoj populaciji:32 cm duge i 5 cm precnika! - Napravi se Obama važnim.- Ok, nema problema! - Odgovori Putin i pozove direktora fabrike kondoma i pita:- Možete li poslati u Ameriku 10 miliona kondoma plave boje 32 cm duge i 5 cm precnika?- Ok, nema problema, odmah, još nešto?Putin promisli i reče:- Na svaki dodajte natpis - MADE IN RUSSIA, SIZE SMALL!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...