Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

:isuse:Molim ljude koji se gnusaju ovakvih viceva i koji viceve shvataju preozbiljno da zaobidju temu. Unapred hvala.
Pa daj onda i jedan o civutima, ili neki sa crncugama, za nas iz dijaspore
Link to comment

moja tetka, kad god joj ispričam neki vic u kome na kraju neko najebe ili ispadne glup, nakon poente, izusti jedno bolno jaaoo i zasija joj suzica u oku. tek posle par trenutaka se nasmeši, iz pristojnosti. ona nekako sve doživljava hrišćanski :lolol:

Link to comment

Nije baš vic:Vaspitačica u vrtiću pomaže obuti čizme detetu, koje je pitalo za pomoć. On je gurao, ona vukla, ali čizme nikako na noge.Kad su obe čizme bile navučene na jedvite jade, vaspitačica je bila sva u znoju. Skoro se onesvestila, kad mali reče:"čizme su na pogrešnim nogama"I stvarno, bilo je tako. Nije bilo lako ni skinuti čizme, a kamoli ponovo ih navući. No, na kraju su bile čizme svaka na pravoj nozi.Mali tada objavi: "To nisu moje čizme".Vaspitačica se ugrize za jezik da ne bi zavrištala. "Zasšto mi to nisi pre rekao?????!!!!" i uz napor mu ponovo izuje čizme.Tada mali nastavi:"Čizme su od mog brata. Mama ih je dala meni."Vaspitačica nije znala da li da plače ili se smeje... Nakon novog navlačenja čizme su ponovno bile na nogama. Vaspitačica tada upita: "A gde su ti rukavice?"Dečak odgovori: "Pa ugurao sam ih u čizme!!!"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...