Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

I mene zanima. Konačno su se setili da naprave neki paket kablovske i neta
Bas to. 10mbps I kablovska za 2100 dinara je odlicna ponuda Steta sto nisu digitalizovani I sto net nije bsr 15mbps, ali sta je tu je.Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebo ja mater ovima iz SBB-a. Mesec dana mi net kašljuca, 5 puta šalju ekipu, tehničari mi preporučuju da tražim da mi promene modem sa jednokanalnog na petokanalni. Drugi tehničari kažu da to nemaju.Onda se pentraju po krovovima, tavanima i ostalo.Pa zovu da dođu, pa otkažu.Na kraću im neću platiti jednu ratu, zadržaću modem i nakačiću se ilegalno. Ili još bolje, sačekaću petokanalni modem i nakačiću se ilegalno :DIma li neko preporuku za nekog drugog provajdera, nisam više vezan ugovorom.Najjača je bila glupača u call centru koja je na moju opasku da nemam net rekla da mogu uputiti mejl žalbe na tu i tu adresu.

Link to comment

orion :isuse:desetak poziva u call centar, i jedno tri odlaska lično na obilićev venac i odgovor i dalje: "tehnička služba je dobila nalog da proveri zašto nemate pristup internetu, javićemo vam čim dobijemo povratnu informaciju". 2 fakin nedelje.uzela bih kintu nazad, ali nada i dalje živi da će proraditi ko ranije.jel ima neki još provajder CDMA internet?

Link to comment

Jel se ovde kuka na sbb? Pokvario mi se 3d risiver pre 20 dana. Prijavio, pa čekao dve nedelje da se pojave. Kad su se smilovali, konstatovali da je pokvaren. I sada cekam vec 7 dan da ga zamene.

Link to comment
i ja sam se danas zlopatio sa orionom, tri sata im je trebalo da reše problem
pa ti si car, meni treba 3 sata da dobijem vezu na call centru ("vaš poziv je sad .... jedanaesti na redu")evo meni već 360 sati ne rešavaju problem.
Link to comment
Jebo ja mater ovima iz SBB-a. Mesec dana mi net kašljuca, 5 puta šalju ekipu, tehničari mi preporučuju da tražim da mi promene modem sa jednokanalnog na petokanalni. Drugi tehničari kažu da to nemaju.Onda se pentraju po krovovima, tavanima i ostalo.Pa zovu da dođu, pa otkažu.
Sve isto, samo što se to kod mene ponavlja godinama, s vremena na vrijeme. Ekipa dođe, pojača signal i problem se ne pojavljuje neko vrijeme, a nakon što je signal pojačan do maksimuma i ustanovljeno da ne koristim bilo kakav uređaj za krađu protoka, ima jedno godinu dana, urađena je kompletno nova instalacija posle koje se nije promjenilo baš ništa. Ono što me je uvijek najviše izluđivalo je što se u najvećem broju slučajeva problem riješi sam od sebe u momentu kada sam već istrošio silne živce na zvanje i objašnjavanje problema, kao i usklađivanje termina za dolazak ekipe.
Link to comment
Jel se ovde kuka na sbb? Pokvario mi se 3d risiver pre 20 dana. Prijavio, pa čekao dve nedelje da se pojave. Kad su se smilovali, konstatovali da je pokvaren. I sada cekam vec 7 dan da ga zamene.
Ponekad smaranje preko njihovog foruma moze da ubrza proceduru.http://forum.sbb.rs/Par dana posle moje prijave da mi ne radi catch up usluga javlja se lik da vidimo sto mi ne radi internet :isuse:Kada je video da ne moze nista da uradi povodom mog problema rece mi da ce me zvati napredna podrska u roku od 48 sati. Od tada je proslo par nedelja i jos nista od naprednjaka.Imao sam precih problema pa se nisam previse smarao oko toga a valjda se catch up bar donekle doveo u red. Vidim da i drugi imaju problema pa ce ga valjda jednom srediti. Edited by katamaran
Link to comment
i ja sam se danas zlopatio sa orionom, tri sata im je trebalo da reše problem
Ja sam u rovovskoj borbi sa orionom za raskid ugovorne obaveze zbog "jednostranog menjanja uslova ugovora".Zapravo imam net sa ugovornom obavezom u stanu u kome mi je keva i net mi tamo vise ic ne treba.Ali razgovori sa podrskom i osobama na salterima su nevidjena nerviranja...Sad idem na pismenu varijantu i drukanje RATEL-u...
Link to comment

JebemligaJa sbb-om sve rešavao u roku od odmah.Da li imam neprijatan glas ili sreće ili imaju neko polje u sistemu za "nenormalne mušterije" koje je kod mene čekirano...

Link to comment
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...