Jump to content
IGNORED

Palacinke


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    15

  • Indy

    14

  • renne

    11

  • assück

    10

Top Posters In This Topic

plus zasmrde celu kucu kad se prave..ne bih morala nikada u zivotu da pojedem nijednu..
Svašta, jesi ti nekada pravila palačinkeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

kao omiljeni prilog je neki krem uz mlevenu plazmu pomesanu sa mlekom (da se ne zadavim). a najcesce jedem sa secerom <_<

Edited by extragluv
Link to comment

Moj omiljeni prilog orasi sa secerom, naravno. BTW. Od Australijanaca nema jos nikog ko je probao "nase" palacinke (autor Mrs Indy) a da se nije odusevio. Njima je to sasvim novo, pancakes su ovde nesto drugo.

Link to comment
Svašta, jesi ti nekada pravila palačinkeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
da se kladimo da sam ih u zivotu ispekla vise.. upravo je to i razlog zbog kog vidim njihov besmisao...to je onaj miris kao kad se peku moce/przenice..taj miris pecenja jaja i brasna..meni to smrdi,smrdi kosa..sve..ali to sam samo ja...nastavite..
Link to comment
pai, bio sam u teskom hengoveru taj dan tako da sam jedva pojeo 1 i po od porcije koju sacinjavaju dve. mislim da je bilo oko 360 kintavosaali bas su dobre, onako teske i slasne i masne
Kako, jebote, ja kad sam mamuran pojeo bih boga i oca i svetoga duha.
Link to comment

orasi u palacinkama su do jaja ali ih toliko otezaju da to nije normalno. meni ubedljivo najbolja klasika, domaci dzem od kajsija. jebotebog. sline mi cure, otisla supruznica po sastojke pa cu da pecem

Link to comment
domaci dzem od kajsija
sa mlevenim orasima je najbolja slatka kombinacija<< btw gde bre orasi teški, svašta :huh:bori se jedino sa konfiturom od kestena Edited by Amelija
Link to comment
ma ti to meni namerno kontriras, sada sam shvatio
:lolol:e ma nije, stvarno, obožavam orahe i nikada ih ne bih opisala kao "teške"nego sad mi baš smešnohm, a kad smo već tu, probao li si palačinke sa stroopwaflom? :bee:
Link to comment
Moj omiljeni prilog orasi sa secerom, naravno. BTW. Od Australijanaca nema jos nikog ko je probao "nase" palacinke (autor Mrs Indy) a da se nije odusevio. Njima je to sasvim novo, pancakes su ovde nesto drugo.
Ja naucih da su ove nase crepe, a pancakes su one debele koje nisam imala prilike da probam. :)Moja omiljena kombinacija je nutela, kikiriki i suvo grozdje. Naravno, kod domacih ne pravim mnogo pitanje samo da se ne zasipaju secerom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...